Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger hakkında söylenenler iyice kafa karıştırmaya başladı. Roger yazıyı okuyup gitmemiş miydi?
Öyle yapmıştır büyük ihtimal. Bu konuşma sadece Mont-d'Or'un böbürlenmesi başka bir şey değil. Biz çok güçlüyüz çok kalabalığız, feriştahı gelse buradan kaçamaz demek istiyor aklı sıra. Ben bu laftan bunu çıkardım.

Dövüş berabere bitmiş ya da hala Kata üstün gibi bitirilmiş sanırsam. Luffy yendi gözüyle bakamıyorum son bilgiler ışığında. Bölüm çıksın da görelim işin aslını.

Kaido'dan sonra son savaş başlıcak gibi geliyor bana.Naruto takip ettiysen bilirsin Naruto'nun savaşın başındaki haliyle sonundaki hali arasında büyük bir güç farkı vardı.Kaido'yu indirdiğimizde Luffy amirali aşmış olursa savaşta çok gelişecek bir şeyi kalmıyor.O yüzden Kaido sonrası Luffy'nin daha yeni yeni amiral edeceğini düşünüyorum.
Cümleyi yanlış yazmışım. :D
Ben de Kaido dövüşünden sonra Luffy'nin amiral etmeyeceğini düşünüyorum. Kaido dövüşünden sonra bir amiralle kapışır falan ancak o zaman amiral eder.

@Daredewill Doflamingo ile Amiral arasındaki fark yine açıldı lan :(

Şapkayı koymasını bir tek ben mi yanlış buldum? Kata zaten kendi eliyle açmıştı ağzını. Adam karakter gelişimi yaşadı diye konuştuk o kadar. Yılan kız kardeşlerin köle mührünü kapatması gibi değil bu.
Hmm, işte bölüm çıkmadan şey yapmayalım güzel ayrıntı.
@twei
Benim merak ettiğim sadece aşçı olan adam neden haki öğrenmiş.

Bu arada ufaktan bir umut ışığı gördüm son sıpoylırda.
Yeni dünyada barınmak için haki şart. Benim merak ettiğim haki niye kullanmadığı. Mesela Vergo'ya karşı niye haki savunması görmedik, yada Dof bunu yakaladığında b.haki ile kendini savunsa da delinecek miydi :S Koka hiç yapmadı hele. Bilemiyorum.
Vallaha yazık. Tüm Kek ikinci yarıya para verilmez. Bir de Toriko'ya öyle böyle laf atarlar. Toriko, Bleach, Ft'ye laf atıp da bu bölüme alkış tutanlar ikiyüzlüdür gözümde.
FT'e laf yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık