Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni rahatsız eden Sanji’nin bu kadar korkak olması. Usopp bile onun kadar korkak değil.

Tayfayı soktuğu durumu söylemiyorum bile tamamen içler acısı.

O kadar haki kastı ama hala Vergo en güçlü yanı olan ayaklarından kemik kırabiliyor.

Şu tayfaya yaptığı ihaneti Zoro duyunca kıyamet kopacak ben çok merak ediyorum olacakları.
Canını yediğüm böyle kalitesiz trollükler peşindeysen hiç uzatma.

Beyazsakal'ı örnek göstermemesi normal. Kaçmaya çalışmazdı çünkü. :) Hem geçmişte Roger ile benzer bir durum yaşanmış büyük ihtimalle.

Cracker ile karşılaştıranlar neleri ele alıyor merak ettim, sadece fikir edinmek istiyorum.

Epey ileri bir geleceği görüyorsun diyerek Luffy’nin daha çok yolu olduğunu da gösterdi .

Yonko ile adamları arasında bayağı fark var demek oluyor bu.

Güç çıtası artıyor artık farkına varın , bir iki arca nasıl coşacak merak ediyorum.

Ve bu Skalanın en tepesinde Amiral ve Yonko var. Her arc çıkanı amiral gücünde yapmadan düşünmek gerek .

Sigarayla sosyal mesaj yollayan adam yaşlı kadın dövdürmez Luffye. Ne acayip şeyler oluyor :/

Trollük mü ? Gerçekler acıtıyor galiba :sapkali:
Trollükten kastı en güçlü yeri bacakları nasıl hasar alıyor demen sanırım. Çünkü adamın savunmada anlamında bir iddiası olmadı :D Bu güne kadar hep kemikleri kırıldı. Bacağı güçlü nasıl hasar alfı değil nasıl hasar veremedi diye yorum atmak daha makul. Mesela Luffy'nin de yumrukları kuvvetli, Katakuri ile tokuşturunca acıyor ama Katakuri'e vurunca acıtıyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık