Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam neden haki öğrenmiş o zaman?
Beni rahatsız eden Sanji’nin bu kadar korkak olması. Usopp bile onun kadar korkak değil.

Tayfayı soktuğu durumu söylemiyorum bile tamamen içler acısı.

O kadar haki kastı ama hala Vergo en güçlü yanı olan ayaklarından kemik kırabiliyor.

Şu tayfaya yaptığı ihaneti Zoro duyunca kıyamet kopacak ben çok merak ediyorum olacakları.

5 gün yada 10 gün vs atanların vsleri güçlü ve güçleri birbirine yakın olduğu için uzun sürüyor. Bizim luffy ise rakibinden çok güçlü olduğu için vs bu kadar uzun sürmüyor.

Hiç sorma. Adamdan Kaido performansı bekliyorlar. O kadar büyük kalabalığı tek başına mı dağıtacak?
Snack, Oven ve belki onların düzeyine yakın başka adamlar ve -Ovene bakınca- ciddi meyve güçleri de olabilir. Herif belki zorlamadan bi hışımla Luffy'yi alıp uçup kaçacak.
Ovene gözünün göremeyeceği hızda vurur, kadını alıp kaçırır ''Oven çöp'', Katanın saldırısınından kurtulur ''yeaa çok da şey değil'' olur, Bigmomın saldırısına karşı koyar ''oha kadına vurdu'', pastayı yetiştirir ''zaten başka bi şey yapmadı'', kaptanını kurtarmaya gidip koca bi orduya karşı pusuya yatar ''dayak yese de saldırsın'' denir, Begenin olduğu gemiye saldırır Begenin ağzı açık kalır ''Bege tırt'' olur, oksijensiz kalmış vücuduyla gider Vergoyu püskürtür.''ezik ayağı çatladı'' olur, havada son saniye yetişip tayfayla Dofun arasına girer ''ulan çok çabuk yenildi yeaa'' denir...

Sanji ağzıyla kuş tutsa ''hayvana zarar verdi'' denilir bazıları tarafından.
Gorayı kurtarsa ''kutsal taşa tükürdü'' diyecekler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık