Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata Luffy için bulunmaz nimetti. Luffy'de bunu çok iyi değerlendirdi. Bu vsyi kazandıktan sonra Luffy büyük ihtimalle amiral dengi diyeceğimiz birini veya gerçekten bir amirali aynı böyle dövüşerek indirecek ve oradan Kaido'ya yürüyecek. Lastik meyvesi gerçekten işin içine haki girdimi serideki en muazzam meyvelerden biri.
"One Piece evreninde takılan(gizlenen) efsanelerden birini tanıtacağım. Hasır Şapkaların yoluna çıkmış en büyük düşman, yollarını engelleyecek. Belki de Whitebeard'le bağlantılı olabilir"
Bu lafa göre Aokiji'den güçlü bir düşman çıkacak Luffyler'in karşısına. Wb'nin oğlu mu olur, kardeşi mi olur, Marco'dan önceki sağ kolu/kaptanı/rakibi mi olur göreceğiz.

"One Piece evreninde takılan(gizlenen) efsanelerden birini tanıtacağım. Hasır Şapkaların yoluna çıkmış en büyük düşman, yollarını engelleyecek. Belki de Whitebeard'le bağlantılı olabilir"
Bu lafa göre Aokiji'den güçlü bir düşman çıkacak Luffyler'in karşısına. Wb'nin oğlu mu olur, kardeşi mi olur, Marco'dan önceki sağ kolu/kaptanı/rakibi mi olur göreceğiz.
Gratest ve strongest arasında bi fark olabilir yalnız, Aokijiden güçlü olacak diye beklentiye girme bence.
Çünkü Aokiji büyük çabalar sarfetmedi tayfaya karşı ve bütün gücünü kullanması gerekmedi. Farklı nedenlerle peşine de düşmedi bizimkilerin.

Ben de görüyorum dememiş ki herif, en güçlü kullanıcıları geleceği biraz da olsa görüyor demiş. Roger hakkında her şeyin sesini duyuyor dediğinde bu kendi duyduğu anlamına mı geliyor? Hayır :D
Ben yanlış okumuşum. Dediğin şekilde okuyunca senin dediğin doğru oluyor. Yine de gördüğünü düşünüyorum, orası ayrı.

Bu bilgi paylaşılmıştı daha önce benim beklentim Marco'dan önceki sağ kol Rayleigh ayarında biri. Tabi aklımda bi iki ihtimal daha var ama en yakın olan bu bana göre.

Bu konuda bir düzeltme yapmıştı sandman. Daha önce tanıtılmamış birini ortaya çıkaracak gibi bir anlam çıkıyordu, fakat daha sonra şöyle bir açıklama yaptı:
Sandman "tanıtma" üzerine yaptığı çeviriyinin görünüşe göre yanlış olduğunu söylemiş. Oda, hali hazırda Weevil gibi görmüş olduğumuz ancak geçmişi detaylandırılmamış olan bir kişi ya da bir şeyi tanıtmaktan da bahsediyor olabilirmiş.
Akıllarda bulunsun.

Bu konuda bir düzeltme yapmıştı sandman. Daha önce tanıtılmamış birini ortaya çıkaracak gibi bir anlam çıkıyordu, fakat daha sonra şöyle bir açıklama yaptı:

Akıllarda bulunsun.
Hmm, yani önceden görünmüş biri de olabilir yani? Sonuçta kesin önceden görünmüş biri dememiş, sadece görünenmiş olduğunu kanıtlar nitelikteki imayı ortadan kaldırmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık