Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaş ben bu power up'ı manga mantığına sığdıramayanları pek anlamıyorum. dünyada bir insanın 60 yılda öğrendiklerini 5 yılda öğrenen insanlar var. kibrit satarak 50 ülkede bayisi olan ikea sahibi var. ne bileyim var da var... bazen bakıyorsunuz sadece bir insan bütün tarihin akışını değiştirebilecek politik güce sahip oluyor. ama Oda ilk kez bir power-up'ın altını iyi doldurdu. "kanımca..."

Aslanım benim ya. O kadar kanı aktı, yemediği dayak türü kalmadı ama ne yaptı ne etti sonunda Kata'nın saldırılarını görebilecek seviyeye geldi. Yürüyedur reis, izindeyiz!

Kata Luffy için bulunmaz nimetti. Luffy'de bunu çok iyi değerlendirdi. Bu vsyi kazandıktan sonra Luffy büyük ihtimalle amiral dengi diyeceğimiz birini veya gerçekten bir amirali aynı böyle dövüşerek indirecek ve oradan Kaido'ya yürüyecek. Lastik meyvesi gerçekten işin içine haki girdimi serideki en muazzam meyvelerden biri.

Aslanım benim ya. O kadar kanı aktı, yemediği dayak türü kalmadı ama ne yaptı ne etti sonunda Kata'nın saldırılarını görebilecek seviyeye geldi. Yürüyedur reis, izindeyiz!
Üst seviye karakterlere yaklaşmasının başka yolu zaten, Oda altyapısını iyi doldurdu.

Şimdi bi dayakta Kaido'dan yedi mi değme keyfine :fool:İyice yürür gider.

Ondan çok şuna benzemiş.

Saniye 28 sonrası.:D

Vallaha fena oldum. Şu sıyrılma sahnesini görünce içim kabardı. Helal koçuma yakışır dedim.
Tam da dün gece matrix izlemişken sahneler güzel oldu.
Üst seviye karakterlere yaklaşmasının başka yolu zaten, Oda altyapısını iyi doldurdu.

Şimdi bi dayakta Kaido'dan yedi mi değme keyfine :fool:İyice yürür gider.
Kaidou da belli ki dayak arsızı çıkacak. Vur vur bitmeyecek, bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık