Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada değişen g4 değil,Luffynin gelişimini yok saymanız.Atıyorum sonraki arc Luffy teke tekte Amiral alsa farklı bir mod açıp logia savunmasını bozsa,bende amiral seviyesi diye yorum çıkarırım Cracker veya Katakuri için.2 arc sonra Kaidouya yürüse aynı mantıkla eş mi tutacaksın?
Seni kastetmiyorum bazı insanlar var 900 bölüm One Piece okumuş bunu anlayamamış o yüzden 2 sene eğitimle sağ kol alıyor yea diye geziyorlar.Hepsi işte Luffynin(Ana karakterin) gelişme hızından kaynaklı ki öylede olması gerekiyor 1000 bölüme yaklaştı neredeyse gelişsin yavrucak.
Luffy gelişmesin yada grlişmiyor diye bir iddiam yok. Zaten 2 yıl olayı tam zıttı bir şekilde batıyor benim gözüme. Reyligh gibi üst düzey birisinden bu kadar eğitim alan seride Luffy ve Cobyden başka kimse yok. Garptan eğitim alan Coby amiral olacak. Benim için Reyligh'ten eğitim alıp da 2 yıl sonunda Hodyle falan uğraşması asıl can sıkıcı olan kısım sağ kol indirmesi değil.

Reyligh'in flashbackleri bu G4 modları konusunda bize yardımcı olacak bir veri. KKG vurmadan önceki flashbacki hatırlarsan KG ile alamadığım canavarlar var ne yapmama lazım diyordu Luffy. Rey ise daha güçlü bir teknik öneriyordu Luffye.

Şimdi ise K. Haki ile ilgili bir fb gördük ve ardından Snakeman geliyor. K. Haki ve sıyrılma,darbe almama temelli bir mod olacağını düşünüyorum. Tabi fiziksel olarak ne kadar gelişmiş bir mod olduğunu kestiremiyoruz ancak KKG kadar güçlü bir teknik çıkmayacağına emin gibiyim.

Yani savaş içinde ve sonrasında gelişiyor olsa bile bu sonradan gördüğümüz her tekniği öncekilere göre üstün demek olmuyor. Rakibin panzehiri ne ise bunu çözüp uyguluyor Luffy.

2 yıl öncesinde zayıf olan Luffy rakiplerinin açığını bulup savaşı kazanıyordu genellikle. Artık rakibine karşı en güçlü olacak tekniği ile kazanıyor. 2 yıllık eğitimin en büyük katkısı da budur herhalde Luffy'e.

Senin gearlarının Allah'ına kurban Luffy. Ulan bir insan her defasında aynı heyecanı yaşar mı? Yaşıyor anasını satayım wuhuuuuuu. Hele sen şekilli şekilli sıyrılmalarına gel gözünü karartıp artistlenmesine gel hele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık