Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei'nin bi hareketine bakar :( Koftiden Yonkou... Jinbei deniz suyu ile şunu bi yıkasa da kendine gelse.

@Eustass Captain Kidd
Anladım. Şu an gayet bilinci yerinde, hatta çok fena hedefe kitlenmiş durumda. Zaten en bilinçsiz olduğu Carmel'in çerçevesinin kırıldığı anda bile gelen füzeleri idrak edip havada parçalamıştı. Kendisine bir dezavantajı yok benim gördüğüm kadarıyla.

Bu daha hiçbir şeydir. Gücünün çeyreğini kullansa tayfa telef olacağı için tuttukça tutuyor mangaka. Bıraksa arc bitecek.
Farkındayım farkındayım ama olmayanlara bir hatırlatayım dedim. Utanmasalar gerçi yapanlarda var teke tek de Luffy'e aldıracaklar var. Tabi bu en alt seviye. Herkes böyle değil.:cool:

Kendinde olsa haklısında bu halde şanşı olmaz zirve güçlere.Kontrolsüz güç güç değildir ne de olsa.
Zirve güçlerde hangisinin akli dengesi yerindeki hepsi birbirinDen piskopat :D

Gözleri rinnegandı ya en son.Kaçış bölümlerini de öyle bakıp geçtim sadece..
Kadın kek kek düğün pastası kek modunda Hulk gibi aynı şeyleri tekrarlıyor ama bilinci açık ve basbayağı irade ve idrak kabiliyeti yerinde. Kuro gibi değil mesela, önüne gelene saldırmıyor veya laftan anlamazlık yapmıyor. Bildiğin peroyu dinledi ve pazarlık yaptı kadın. Şu an en güçlü halinde bence, biraz Gutsun Berserker moduna benziyor. Tam güç sarfediyor ama kendine olan veya olabilcek etkileri çok da umursamıyor, aksi olsa zayıflamazdı mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık