Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gene hülyalarını gerçek sanmaya başladın Hasan :)

WB'nin karşısında koskoca marine ve shicbukailer artı bb ve tayfası vardı üstelik evlatlarından biri esir, savaştığı yer tuzak alanıydı.
Bigmom'un karşısında Luffy, Bege ve Germa var, savaştığı yer kendi evi, tuzak kuran kendisiydi.

Ne zaman Bigmom ve diğer yonkouları WB'nin yüzleştiği kadar büyük güçlerle yüzleşirken görürsen o zaman şu yazdıkların bir anlam ifade edebilir gerçi sana kalsa olayın karşı tarafında Luffy var diye büyük güçle yüzleşiyor Bigmom diyorsundur :hhh:

@Roronoa Zoro ödülü açıklanmaz, öyle bir sınıf var karekterler arasında :bilmem:
Ben MF'de Amiral'lerin dalga geçtigi birini gördüm. :D Shanks gelmese bütün tayfası elek edilecek oğlunun ve kendisinin başı sallandirilacak birini gördüm.:D

WB reyizdir ama BM'ye yenilirdi MF'deki gördüğümüz WB.

Yavaş yavaş Big Mom dan beklediğim Epic performansı görmeye başladım. Ama bunu Jump aralarına tatillere nasıl denk getiriyorsunuz anlamıyorum.

Bm en güçsüz yonkoymuş :hhh: yine ön yargıların bozulduğu noktadayız.

Her yonkonun birbirine karşı şansı vardır.

Bigmom pastayı gemide sandığı için tayfanın yatıp kalkıp dua etmesi lazım. Yoksa şimdiye 1000 kere battıydı o gemi. Keşke kendisine hakim olamayıp parçalasa. Tipsiz gemiden kurtulmuş olurduk bu sayede. En azından o öndeki aslan denilen ama ayçiçeği olan gemi başından kurtulalım. :(

Koca Ana çok şekil. Yonkou dediğin böyle canavar olur. Ben Koca Ana açısından fazlasıyla tatmin oldum açıkçası. Şu an önüne kim gelse duramaz açık.

Koca Ana çok şekil. Yonkou dediğin böyle canavar olur. Ben Koca Ana açısından fazlasıyla tatmin oldum açıkçası. Şu an önüne kim gelse duramaz açık.
Bu daha hiçbir şeydir. Gücünün çeyreğini kullansa tayfa telef olacağı için tuttukça tutuyor mangaka. Bıraksa arc bitecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık