Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadın WB'yi çiğ yer o gün de hazmederdi.
Yeseydi ya tutan mı vardı :bilmem:

Pica kaçtığı, saklandığı için Zoro'yu zorladı derler bir de. O halde Big Mom'u kimler kimler zorladı. :D
Kadının aklı başında olsa belki bir şeyler yapacaktı ama çok anlamsız bir inat var işin içinde, hani şu pasta yerine resim kırıldığı için böylesine çileden çıksaydı gene bir nebze anlaşılırdı. Ama bir konuda haklısın, kimseye dokunabildiği yok :artiz:

Kadının aklı başında olsa belki bir şeyler yapacaktı ama çok anlamsız bir inat var işin içinde, hani şu pasta yerine resim kırıldığı için böylesine çileden çıksaydı gene bir nebze anlaşılırdı. Ama bir konuda haklısın, kimseye dokunabildiği yok :artiz:
Ben son zamanlarındaki WB'yi diyorum. WB boşuna serumları çıkarmak istemiyordu. Sebebi belliydi bir an bile güçsüz görünürse bu diğer Yonkou'ların ona dalması icin bir sebep olur. Gördüğümüz WB de zaten yem olur bu kadına.

Big Mom benim için bomboş bir karakter oldu. Nerede Oyaji nerede bu meczup. :oops:

O değil, bu Oda Efendi, Big Mom'un ödülünü ne zaman açılamayı düşünüyor acaba?

Ben son zamanlarındaki WB'yi diyorum. WB boşuna serumları çıkarmak istemiyordu. Sebebi belliydi bir an bile güçsüz görünürse bu diğer Yonkou'ların ona dalması icin bir sebep olur. Gördüğümüz WB de zaten yem olur bu kadına.
Gene hülyalarını gerçek sanmaya başladın Hasan :)

WB'nin karşısında koskoca marine ve shicbukailer artı bb ve tayfası vardı üstelik evlatlarından biri esir, savaştığı yer tuzak alanıydı.
Bigmom'un karşısında Luffy, Bege ve Germa var, savaştığı yer kendi evi, tuzak kuran kendisiydi.

Ne zaman Bigmom ve diğer yonkouları WB'nin yüzleştiği kadar büyük güçlerle yüzleşirken görürsen o zaman şu yazdıkların bir anlam ifade edebilir gerçi sana kalsa olayın karşı tarafında Luffy var diye büyük güçle yüzleşiyor Bigmom diyorsundur :hhh:

@Roronoa Zoro ödülü açıklanmaz, öyle bir sınıf var karekterler arasında :bilmem:

Acaba Jack;İnu ve Nekonun şu gelişmiş mink formlarıyla kapışmış mıdır ki?Eğer kapışıp üstün gelmişse Jack harbi sağlam adam.

Gene hülyalarını gerçek sanmaya başladın Hasan :)

WB'nin karşısında koskoca marine ve shicbukailer artı bb ve tayfası vardı üstelik evlatlarından biri esir, savaştığı yer tuzak alanıydı.
Bigmom'un karşısında Luffy, Bege ve Germa var, savaştığı yer kendi evi, tuzak kuran kendisiydi.

Ne zaman Bigmom ve diğer yonkouları WB'nin yüzleştiği kadar büyük güçlerle yüzleşirken görürsen o zaman şu yazdıkların bir anlam ifade edebilir gerçi sana kalsa olayın karşı tarafında Luffy var diye büyük güçle yüzleşiyor Bigmom diyorsundur :hhh:

@Roronoa Zoro ödülü açıklanmaz, öyle bir sınıf var karekterler arasında :bilmem:
Birisi amiraller ile güreşiyordu diğeri çoluk çocukla.Bu farkı bile anlayamıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık