Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farkındayım farkındayım ama olmayanlara bir hatırlatayım dedim. Utanmasalar gerçi yapanlarda var teke tek de Luffy'e aldıracaklar var. Tabi bu en alt seviye. Herkes böyle değil.:cool:
Yorumlama farkı diyelim buna. Bigmom'ın bende bıraktığı intiba çok fena. Durdurulamaz gibi duruyor. Ara sıra krize girme durumunu vermiş ki mangaka ortalık duman olmasın. :/ Dediğimiz gibi bir de karşı tarafta ezik tayfa değil de sağlam bir düşman olsaydı işte o zaman kıyamet kopardı.

Kadın kek kek düğün pastası kek modunda Hulk gibi aynı şeyleri tekrarlıyor ama bilinci açık ve basbayağı irade ve idrak kabiliyeti yerinde. Kuro gibi değil mesela, önüne gelene saldırmıyor veya laftan anlamazlık yapmıyor. Bildiğin peroyu dinledi ve pazarlık yaptı kadın. Şu an en güçlü halinde bence, biraz Gutsun Berserker moduna benziyor. Tam güç sarfediyor ama kendine olan veya olabilcek etkileri çok da umursamıyor, aksi olsa zayıflamazdı mesela.
Sonuç odaklı fazlaca.Bunu kastediyordum yorumlarda.Pasta gelsin de nasıl gelirse gelsin diyor.Yani Sanji sana pastayı vercem ama kendine kilıç sapla dese umursamaz saplar.

Yorumlama farkı diyelim buna. Bigmom'ın bende bıraktığı intiba çok fena. Durdurulamaz gibi duruyor. Ara sıra krize girme durumunu vermiş ki mangaka ortalık duman olmasın. :/ Dediğimiz gibi bir de karşı tarafta ezik tayfa değil de sağlam bir düşman olsaydı işte o zaman kıyamet kopardı.
+1. Kelimesi kelimesine katılıyorum.

Bigmom aşırı güçlü . Kaido ‘dan aşşağı kalır değil. Teach’i felan Haritadan siler.

Hatamı kabul ediyorum kesinlikle idrak etmiştir :good:
İster idrak de ister refleks. :/ Çerçeveden sonra Bigmom'ın bağırdığı zaten bilinen bir şey olduğu için bizimkiler kulak tıkacı kullanmıştı. Buradan o füzelerin patlaması şans eseri gibi görünüyor haklısın. Fakat ben Bigmom'ın bekleyip bekleyip tam o anda patlamasına şans gözüyle bakmak istemiyorum. :/

Bolumun disinda size yersiz bir soru sormus olucam ama surekli aklimi kurcalayan bir detay var. Bu sezonda bazi meyve guclerinin farkli detaylarini gorduk, mesela ayna dunyasi, yada ruh meyvesiyle olusturulan ayartan orman yada straussen'in genis Alana etki eden meyvesi. Yorumlarin birinde Big mom duserse, aldigi vergilerin insanlara geri donmesi cok sacma olur, oyle birsey olursa Fairy tail'e doner diye. Biraz dusununce golge meyvesiyle ruh meyvesi bana cok benzer geldi. Sizce'de olurda bigmom ilerde duserse caldigi yillar, sahiplerine geri donermi? ve calindigi yillar yuzunden olen kisiler hayata donermi sizce?
Bu bolumun altinda bu yorumu yazdigim icin kusuruma bakmayin ama cok kafami kurcaliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık