Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki de bölüm içinde Luffy olmadığı için beğenmemişlerdir keza ben de oy vermememe rağmen bölümü Luffy'i göremediğim için beğenmedim. Ne yalan söylim.

not: Gerçi daha okumadım bile :hhh::hhh:
Okumadın ama kötü. Güzelmiş.:D

Dövüş istiyor tabi ki ne isteyecek :( Hikaye yavaş diyorlar da ben kendimi bildim bileli böyle. Dressrosa'daki geri sayım ve BAA'da G4 kullanmaması ve Bellamy'den dayak yemesi dışında şimdiye kadar rahatsız olmadım serinin ilerlemesinden.
Pound'un tipi hoşlarına gitmemiş olabilir. Seriyi yavaşlattı, manga gereksiz uzuyor ama hep böyleydi. Pound şöyle yakışıklı dinamik biri olsa efsane kabul edilirdi.

Sanji çok geri planda kaldı. Pastacı Osman oldu çıktı. :D

Neden biraz detaylandırabilir misin?

Bence dedeyi Jinbei'in tayfası kurtardı. Sağ kolu vardı bir tane paladin miydi neydi. Oven suyu filan ısıttı ya orada balıklar filan öldüyse sen misin bizim akrabalarımızı öldüren diyip dalmış olabilirler. Kılıç olmasa Luffy geldi derdim.

Yalnız yalnızzzz. Önce Kimyon sonra Oven ile devam eden ateşli-sıcaklı kılıç fantazisi nereye gidiyor acabaağ. Dikkatimi çekiyor bak bunlar. Darısı Zoro'nun başına. Ne de yakışırrrrr. Heyyyt aslanım benim!!! :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık