Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy baya şey yaptı bu arc. Vasıfsız bir tayfaya sahip olmasa daha fazlası da olurdu.:S Bu arc'ın tek savaşanı Luffy. Adam geldi ayartan ormanda savaştı. Cracker'e karşı savaştı. Öfkeli orduya karşı savaştı. Şimdi Kata ile savaşıyor.:D
O vasıfsız dediklerin olmasa Luffy şimdiye beş defa ölmüştü, nankör seni :artiz:

Pez'in dedesini farkettiği yaşda Luffy yerde yürüyen böceği farketmiş olsa kafamızda kuş başı kebap pişirirdin :hıh: Bebekteki haki Luffy'den fazla :gamyon:

O vasıfsız dediklerin olmasa Luffy şimdiye beş defa ölmüştü, nankör seni :artiz:

Pez'in dedesini farkettiği yaşda Luffy yerde yürüyen böceği farketmiş olsa kafamızda kuş başı kebap pişirirdin :hıh: Bebekteki haki Luffy'den fazla :gamyon:
Biraz haklarını yedim doğru. Ama Luffy olmasa kaç defa ölmüştüler sayamıyorum bak.:S

Bebekteki haki herkesten fazla.:D Yeni İmparator adayı.:a:

Biraz haklarını yedim doğru. Ama Luffy olmasa kaç defa ölmüştüler sayamıyorum bak.:S

Bebekteki haki herkesten fazla.:D Yeni İmparator adayı.:a:
BM 10 yaşında 500 milyondu sanirim bu Pez de 10 yaşında kk olur o hakiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık