Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dede ölmemiştir, ölürse söverim. Kan isteyen ben bile istemiyorum şimdi. Onun dışında Sanji hala çok pasif kalıyor. Puding de burun kanaması baydı. Sanji'nin sapığı olmuş, ne yapsa ayılıp bayılacak gibi duruyor. İlerisi için tehlikeli bir durum. Bunlar evli birde kimse çağırmasa bile eş durumdan kendi katılabilir. Tayfa içi bu komedi iyi olsa da Puding tayfada olursa iç dengeler değişir.

Dede ölmemiştir. Mom'da sıktı, Tsubasa da saha bitmiyor ya aynı durum var resmen. Mom animede 20 bölüm koşar pastanın peşinden. Dedeye sahip çıkalım.

Duygu yönünden bölüm çok iyi olmayı hak ediyor. İstisna uyguluyorum. Pound eğer Kyros gibi şekil biri olsa herkes ayılıp bayılırdı, tipsiz olunca değersiz oluyor.
Ölmemiştir bence de. Kılıçlar bile değişik gibi.

Saçma sapan bölüm.Banane dede-torun ilişkisinden.Yoksa ismini bilmeyecekmiş tınnnn.Tek düzgün yeri bu sığırın zamanında kral,BM nin de şeklini değiştirmesi.Ya ruh falan kullanıp halvet öncesi kendini normal insan kılığına sokuyor,ya da kişinin ayarları ile oynuyor.

Pound öldü bence. Etkileyici bir bölümdü. Ben senin babanım diye bağırsan Bege ve Sanji ortaklaşa 5 dakikada Oven'ı paket ederdi hep beraber giderdik be dede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık