Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm hikayenin ilerlemesi açısından bomboş bir bölümdü. Ancak duygu olarak yoğun bir bölümdü bence. Bilmiyorum pound ve pez in etkileşimi baya güzel yansıtılmış bence. Normalde çok kötü vereceğim bir bölüm olsa da iyi vermek geldi içimden.

Pez için çok iyi dedim, Oda duyguyu hissettirmiş. Geri kalan odunların Dede'yi tanımamaları ama bebeğin tanıması duygu katmış bölüme.

Gaddar olduğumdan değil ancak Dede'nin ölmesi seri açısından daha anlamlı olur gerçi Dof arcda da ölmesini beklediğim çok kişi olmasına rağmen kayıpsız geçmişti, burada aynı hataları Oda, tekrar etmiyor.

Sanji Oven'in ağzını yüzünü düzeltip uçarak geri gelebilirdi ama adam stratejik düşünüyor dekorasyon önemli :artiz:

Pez'i bölümün oyuncusu seçiyorum. Op'ta böyle güzel bir aile görmek güzel geldi :sapkali:

Not: Kılıç Oven'in eğimini yansıtmamış olsa bile şekil aynı çizim aksaklığı de geç.

O kanlı kılıç Oven'in değil abi, Zorolar falan mı geldi acaba?
Zoro olsa Luffy’ye doğru gidiyor olmaları gerekir sanırım vivre karta sebep.
Pez için çok iyi dedim, Oda duyguyu hissettirmiş. Geri kalan odunların Dede'yi tanımamaları ama bebeğin tanıması duygu katmış bölüme.

Gaddar olduğumdan değil ancak Dede'nin ölmesi seri açısından daha anlamlı olur gerçi Dof arcda da ölmesini beklediğim çok kişi olmasına rağmen kayıpsız geçmişti, burada aynı hataları Oda, tekrar etmiyor.

Sanji Oven'in ağzını yüzünü düzeltip uçarak geri gelebilirdi ama adam stratejik düşünüyor dekorasyon önemli :artiz:

Pez'i bölümün oyuncusu seçiyorum. Op'ta böyle güzel bir aile görmek güzel geldi :sapkali:
He bıraksın pastayı, BigMomı gitsin bi de geride bıraktığı Ovenle uğraşsın. Siz ne istiyorsunuz la bu adamdan her işe o mu koşsun?

Zoro olsa Luffy’ye doğru gidiyor olmaları gerekir sanırım vivre karta sebep.

He bıraksın pastayı, BigMomı gitsin bi de geride bıraktığı Ovenle uğraşsın. Siz ne istiyorsunuz la bu adamdan her işe o mu koşsun?
Pastayı yaptı la adam, gidip iki tane ağzına vurup gelse fena mı olurdu, Oven denizi ısıtırken ? Yapamayacağı bir şey de değil Hani.
Oda olaya duygu katmak için pasif çiziyor adamı ve sunduğu bahaneleri ben şahsen yemiyorum. Sanji gibi zeki adamın deniz suyu ısınırken mal gibi ne olacak diye beklemesi benim açımdan kabul edilebilir değil :artiz:

Dede ölmemiştir, ölürse söverim. Kan isteyen ben bile istemiyorum şimdi. Onun dışında Sanji hala çok pasif kalıyor. Puding de burun kanaması baydı. Sanji'nin sapığı olmuş, ne yapsa ayılıp bayılacak gibi duruyor. İlerisi için tehlikeli bir durum. Bunlar evli birde kimse çağırmasa bile eş durumdan kendi katılabilir. Tayfa içi bu komedi iyi olsa da Puding tayfada olursa iç dengeler değişir.

Dede ölmemiştir. Mom'da sıktı, Tsubasa da saha bitmiyor ya aynı durum var resmen. Mom animede 20 bölüm koşar pastanın peşinden. Dedeye sahip çıkalım.

Duygu yönünden bölüm çok iyi olmayı hak ediyor. İstisna uyguluyorum. Pound eğer Kyros gibi şekil biri olsa herkes ayılıp bayılırdı, tipsiz olunca değersiz oluyor.

Not: Kılıç Oven'in eğimini yansıtmamış olsa bile şekil aynı çizim aksaklığı de geç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık