Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 tanesi amirali alıyorsa 3 tanesi o zaman yonkou alır.Bana kalırsa forumda yonkou ve amiral gücünü düşük görüyorlar.Big mom vs tayfası all yapsın big mom bütün tayfayı yer net diyorum.
niye luffy büyük bir ihtimal yanında kidi alıp kaidoyu yenecekler sağ kollar hepsi bir yonkouya dalsa şansları olur alır mı bilemem ama baya zorlarla amiralle ile top diye oynarlar afedersin.

Ace vs saka 1 dk sürdü.Jinbei vs saka 1 dk sürdü .Vista ve marco gelmese 1 dk içinde jinbei de gitmişti.Biri shicbukai biri 3.komutan.Kısa bir sürede etkisiz hale getiriyor güç farkı bence gayet açık.Adam wb komutanları all vs attı.Shanks gelmese marco falan orda hepsi yalan olmuştu bu kadar basit.

Ace vs saka 1 dk sürdü.Jinbei vs saka 1 dk sürdü .Vista ve marco gelmese 1 dk içinde jinbei de gitmişti.Biri shicbukai biri 3.komutan.Kısa bir sürede etkisiz hale getiriyor güç farkı bence gayet açık.Adam wb komutanları all vs attı.Shanks gelmese marco falan orda hepsi yalan olmuştu bu kadar basit.
İşin içine Z girmiyince güzel şeyler yazıyormuşsun matador.

Hocam yavaş oynasınlar,Saka gibi bir adam tuttu mu organ alır maazallah .Organ aldığı da bir daha ayağı kalkar mı bilmem.
Alır tabi ama 4 sağ kola karşı şansı yok daha beckman nın seviyesini görmedik marco desek tam işlenmedi kata desen luffy en son ölmemek için kaçıyordu ki kaidonun sağ kolu jack değil onunda baya güçlü olur sağ kolu akainu güçlü tamamda karşısında haki bilmeyen çaylaklar yok karşısında meyvede hakide master olan hayvanlar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık