Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoothie usengec ona da karismaz tam bir memur. Kata simdi ayna dunyasinda mi kaldi? Luffy Brulee’yu bayiltsa bari de kata oradan cikamasa.

Ben şimdiye kadar okuduğumuz Katakuri vs Luffy için dediğini sanmıştım. Gerçi şimdi de Mom ile arasında pek ciddi bir olay olmuyor gibi. Yalnız Smoothie'nin o adada olması sıkıntı yaratabilir.
Yok genel arc boyunca olan süreci kastettim. BM açısında bir şey olmuyor ama Luffy açısından bakarsak BM gibi güçlü birisinin ataklarından kaçabilmek bile Luffy için bir mücadeledir. Hele ki bu durum Kata sonrası olduysa :)

Spoiler doğruysa luffy nin topuklaması karizmasında derin yaralar açacaktır.Karizma ve popülerlik açısından Sanji'ye düşebilir.Bu da Zoro'yu onun üstüne çıkarır kaçmasında ölsünmü diyebiliriz ama bu adam bu serinin başrolü ve en önemli özelliği asla pes etmemesi ölüm pahasına,Zoro' da böyle birşeye asla tanık olamayız mesela en tıfıl zamanlarında bile mihawk onu kesecekken kaçmak yerine öleceğini bildiği halde önden kes sırtımdan kesersen utancım olur diyip kollarını açmıştı.Zaten kaç haftatır sopa yiyor bizim lastik birde onu arkasını dönüp kaçarken görmek uzun süre imajını çok zedeleyecek tabi spoiler doğruysa.Umarım kaçmazda birisi yardım eder çeker alır Kata' nın elinden son anda kurtulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık