Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya o gözümüzün dibine akına varıncaya kadar sokulan haki hard master Katakurinin handikapı çöp çıksın yani bundan sebep Katakuri çöp çıksın ama Luffy bunu indirecekken G4ün süresi bitsin olacak iş mi ya
Şimdi hangisi handikap tam anlamadım
İndirecekken mi bitmiş? Katakuri'nin sırrı ortaya çıkana (mangaka gümüş tepside bu sırrı Luffy'e sunana) kadar Luffy zaten g4 açmadı. G4 süresince alamazsa, alamıyordur bu kadar basit.

Gözlem hakisi de bir güçtür. Katakuri'nin sırrı da onun gücünün en önemli kısmını oluşturuyor. Bu adamın yenilmez olmasının bir sebebi var, adamla dövüşenler sırrını anlayamıyorlar, anlasalar da bozamıyorlar, bozsalar da bu süreçte güç harcıyorlar.

Bu dövüşte ne oldu? Luffy tam g4'e geçerken, Katakuri engelledi onu.
Kata: Aman sakın g4 açıp da güç harcama, ben birazdan seni hafife alacağım, sırrımı açık edeceğim, o zaman bütün gücünle, zamanının tamamını kullanarak dalarsın. Sırrımı anlayacaksın diye çok değerli g4 zamanını heba etme.
Luffy: Tamam o zaman ben de boğulma numarası yapayım.
Buna rağmen alamamış. Luffy Kata'nın sırrını anladıktan sonra avantajlı durumdadır, buna rağmen alamıyorsa Katakuri>Luffy sonucu çıkar.

Bal böcüğü Luffy; yüzlerce, binlerce ayna arasından Linlin'in olduğu adayı tutturmuş, ilginç. İnşallah Brule'nin parmağı vardır bu işte.

Gözlük tabiri Dof fanları için çok güzel uyuyor. Hakaret de yok zira Dof'un gözlükleri de bir türlü düşmüyordu. Düşse de arkasından yenisi çıkıyormuş. Dof gözlüklerin neler görüyor kuzum? :oleyo:
Doffy nin gözlükleri katakuri nin de atkısı işte aynı hesap. Sadece doffy nin gözleri bi göremedik kesin şaşı o yüzden oda göstermedi adamı daha fazla madara etmiyim demiştir

Açığını bulmuş demek. Hadi bakalım. G4'ün süre olarak yetmeyeceğini biliyordum zaten. Lakin o durumda iş ölüm kalım meselesine dönüşeceği için hazır fırsat diyerek Luffy'den biraz kendisini aşmasını bekliyordum. Göründüğü kadarıyla böyle bir şey olmadan mevcut gücüyle bir şeyler yapacak gibi duruyor.

Yalnız G4 harbiden çok riskli bir teknik yav. Oda gücünü biraz kısıp handikapını azaltsaymış keşke. Neyse işte önce Dof, sonra Cracker'ı, şimdi de Kata. Tek atımlık G4'ün yetmediğini görmüş oldu Luffy. Şimdi buna kafa yorup bir şeyler bulması gerekecek artık.

Açığını bulmuş demek. Hadi bakalım. G4'ün süre olarak yetmeyeceğini biliyordum zaten. Lakin o durumda iş ölüm kalım meselesine dönüşeceği için hazır fırsat diyerek Luffy'den biraz kendisini aşmasını bekliyordum. Göründüğü kadarıyla böyle bir şey olmadan mevcut gücüyle bir şeyler yapacak gibi duruyor.

Yalnız G4 harbiden çok riskli bir teknik yav. Oda gücünü biraz kısıp handikapını azaltsaymış keşke. Neyse işte önce Dof, sonra Cracker'ı, şimdi de Kata. Tek atımlık G4'ün yetmediğini görmüş oldu Luffy. Şimdi buna kafa yorup bir şeyler bulması gerekecek artık.
Açığını bulması bu haftanın haberi mi ? Adam açığını bulup g4'e girmemişmiydi zaten ?

@Reiper Ace başka Luffy başka.
Ace = Roger
Luffy = Shanks

akıllanmış çocuk beynini kullanıyor :good:
Not: Keşke aklını büyük laflar ederken de kullansa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık