Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açığını bulması bu haftanın haberi mi ? Adam açığını bulup g4'e girmemişmiydi zaten ?

@Raiden Ace başka Luffy başka.
Ace = Roger
Luffy = Shanks

akıllanmış çocuk beynini kullanıyor :good:
Not: Keşke aklını büyük laflar ederken de kullansa...
Bu haftanın haberi. Kata'nın savunmasında açığını bulmuş ama G4'ün sınırına dayandığı için bir şey yapamamış.

Luffy beyinsiz lafları Oda'yı rahatsız etmiştir belki de. :/

Geri çekilme deniyor buna kaçma değil. 19 yaşındaki bir karakter sağ kol adamla başabaş dövüşüp yenebilecek bir açığını buluyorsa ve sen hala bu duruma "çöp aga" diyosan, git 2 yıllık zaman atlamasından öncesini tekrar oku ve seriyi bırak. Boşu boşuna zamanını harcamamış olursun.
Kusura bakmayın ama açığını Luffy bulmadı, garip( bana göre saçma) bir olay örgüsüyle mangaka zorla Luffy'e gösterdi. Hatta açık ararken gücü azalmasın diye G4'e bile geçirtmedi.
Lafım açığını bulmasına, yoksa geri çekilmesi tabi ki en mantıklı çözüm.

Benim anlamadığım şu "Luffy neden büyük laflar edip sonra kaçıyor?" Tarzında sorular. Arkadaşlar siz hiç ben jeoloji mühendisliği hedefliyordum ama tıp kazandım diyen birini duydunuz mu? (Her meslek değerlidir. Sadece sıralama kıyaslaması yaptım.) Ama tıp hedefleyip eczacılığa razı olanı duymuşsunuzdur. Insanların çıtaları baktıkları zirvelere kadar çıkar. Loto kazanan insanları incelerseniz emeksiz ve hedefsiz olarak bir değere sahip oldukları için psikolojik altyapılarını hazırlayamamışlardır. Ace bile kendini yırtsa sahi Marco yu alamazdı. Oda bunu bildiği için göklerden gelen bir karar kullanmak zorunda... pata küte zor bu işler...

Kusura bakmayın ama açığını Luffy bulmadı, garip( bana göre saçma) bir olay örgüsüyle mangaka zorla Luffy'e gösterdi. Hatta açık ararken gücü azalmasın diye G4'e bile geçirtmedi.
Lafım açığını bulmasına, yoksa geri çekilmesi tabi ki en mantıklı çözüm.
Açığı bu bölümde buluyor. Geçen bölümde bir şey bulamadı Luffy. Kata kendini kaybettiği için biraz dayak yedi ama sonra toparladı kendini. Dahası Kata'nın açığı nedir ben bilmiyorum. Neyi gösterdi mangaka söyler misin?

Vay arkadaş artık spoiler metin ve resimleri demeyin, direkt bölüm metni ön gösterimi falan diyin :D Resim koymamışlar bile :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık