Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler fake gibi geldi bana. Doğruluğu kesin mi? Dişarda poundu döven oven varken o pastayi yapanlar nasil gemiye binip yola çıktı. Luffy g4 bitince zar zor kimildayacak konuma geliyor ne kaçması! Neyse bölüm çıksın da belki soylenmeyen kısımlarda açıklıyorlardır bunları

Şahsen ben sıkıldım. Bilirsiniz, hikaye kısmı geçtikten sonra benim için arc'ın pek bir önemi kalmıyor. Şu anki bekleyiş yormaya başladı.

Spoiler fake gibi geldi bana. Doğruluğu kesin mi? Dişarda poundu döven oven varken o pastayi yapanlar nasil gemiye binip yola çıktı. Luffy g4 bitince zar zor kimildayacak konuma geliyor ne kaçması! Neyse bölüm çıksın da belki soylenmeyen kısımlarda açıklıyorlardır bunları
Kesin olmasa paylaşır mıyım ben ayıp ediyorsun göz(lüğ)üm. :(

Şahsen ben sıkıldım. Bilirsiniz, hikaye kısmı geçtikten sonra benim için arc'ın pek bir önemi kalmıyor. Şu anki bekleyiş yormaya başladı.

Kesin olmasa paylaşır mıyım ben ayıp ediyorsun göz(lüğ)üm. :(
Doğru dedin :flaugh:
O zaman baya dolu bir bolum gelicek. Ovenı atlatmalari luffynin durumu falan feş mekan derken arada önce iyi gider.

Luffy Katakuri'ye düzgün hasar bırakamadan G4 süresi bitmiş.Spoiler pek iştah açıcı görünmüyor ama belli olmaz.

Aldığım kişi, kızın erkek arkadaşı. Ben kızdan değil, onun erkek arkadaşından aldım.
:/ Sorulan sorulara sorulan kadar cevap veriyon. Aslında detaylı olarak açıklasan da herkes kurttulsa. Forum adına bu misyonu üstüme yüklenip senin spoilercının kim olduğuna dair detaylı bir konu açmanı talep ediyorum Herkes merakını giderir böylece. :(

:/ Sorulan sorulara sorulan kadar cevap veriyon. Aslında detaylı olarak açıklasan da herkes kurttulsa. Forum adına bu misyonu üstüme yüklenip senin spoilercının kim olduğuna dair detaylı bir konu açmanı talep ediyorum Herkes merakını giderir böylece. :(
Geçen hafta açıkladım zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık