Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden
Beyazsakal mı geldi hayrola? Umarım gerçektir çünkü sıkmaya başladı beni bölümler.
Oğlu olduğunu iddia eden kişinin haberi kulağına gidince mezarında ters dönmüş. Meyvenin kalan son ruhani gücüyle de o an deprem olmuş.
Deprem diyerek Koca Ana'dan kaçmaya çalışmalarını vurguluyor. Öyle ekstrem bir şey çıkmaz.
Gelen spoiler'a göre Koca Ana tarafında geçmemiş bile, nasıl kaçıyor?

Oğlu olduğunu iddia eden kişinin haberi kulağına gidince mezarında ters dönmüş. Meyvenin kalan son ruhani gücüyle de o an deprem olmuş.

Gelen spoiler'a göre Koca Ana tarafında geçmemiş bile, nasıl kaçıyor?
Editör notuyla, spoilerdaki kısmı kafanda birleştirip canlandır işte, yarın görürüz bakalım :)

Tüm Kek Adası'nda şiddetli deprem! Kaçabilecekler mi?

Tüm turta gemileri, Hasır Şapkaların, Ateştank Korsanlarının ve Güneş Korsanlarının gemilerini batırmak üzere saldırıya geçer.

Editör notuyla, spoilerdaki kısmı kafanda birleştirip canlandır işte, yarın görürüz bakalım :)

Tüm Kek Adası'nda şiddetli deprem! Kaçabilecekler mi?

Tüm turta gemileri, Hasır Şapkaların, Ateştank Korsanlarının ve Güneş Korsanlarının gemilerini batırmak üzere saldırıya geçer.
He ben Luffy'e diyorsun sandım, okey.

Yonkoların hepsini indirecem, amiral yonko farketmez artık kaçmayacam diyen adam önce Doftan sonra Fujiden sonra Kocanadan şimdi de Katakuriden kaçıyor. Filmini çeksen The Great Escape filminden fazla puan alır yeminle. :)

Sanırım g4 de hala luffy daha bitmedi süresi fakat son anları olduğu için bayılmadan topuklamayı düşünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık