Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm sıkıcı duruyor. Sanji ve pastasıyla çözüm gelecek gibi. O kadar Luffy için hype verildi, bi şekilde şeklini koyması lazım.

@amaneden
Beyazsakal mı geldi hayrola? Umarım gerçektir çünkü sıkmaya başladı beni bölümler.

Depremden kasıt bölümde olan olaylar gibi duruyor.

Katakuri vs Luffy finale ermez diyordum, hala diyorum. Ne olacak bakalım, adaya kimler gelmiş olacak acaba.Böceklerin saf dışı bırakılmasının tek sebebi hasır şapka gemisini saklamak değildir bence.

Kimseden kacmayan Luffy’nin akli basina geliyor. Yonkou sag kollari siradan degiller aksine yonkou olma potansiyeline sahip insanlar. Irkindan dolayi kendini buyuk gorup bos beles takilanlari ovmek icin onlari yermeye gerek yok. Luffy’nin gordugu yuksek ihtimal saldirirken verdigi aciktir. Ama karsisinda gelecegi goren biri var.
Not: luffy de gelecegi gormeye baslamis kacsam da disarida BM var diyor, kata ile dovusmek isine yaradi bayagi :hhh:

Kimseden kacmayan Luffy’nin akli basina geliyor. Yonkou sag kollari siradan degiller aksine yonkou olma potansiyeline sahip insanlar. Irkindan dolayi kendini buyuk gorup bos beles takilanlari ovmek icin onlari yermeye gerek yok. Luffy’nin gordugu yuksek ihtimal saldirirken verdigi aciktir. Ama karsisinda gelecegi goren biri var.
Not: luffy de gelecegi gormeye baslamis kacsam da disarida BM var diyor, kata ile dovusmek isine yaradi bayagi :hhh:
Luffy yenecek len :oleyo2:

Oda şaşırttı.Olaylar hızlanıyor gibi.Sanji'nin o pastayı hazırlaması en az 2 bölüm daha gider diyordum.

Luffy vs Kata'ya bölüm çıkmadan bir şey diyemeyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık