Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ya hero ya mero durumunu sevmiyorum.

Dof malum, g4'ü bilmiyorduk, Luffy dayağı yiyecek diyorduk, sonra bir baktık g4 varmış ve Dof'a baskın geldi.

Sonra Cracker, on bir saat bisküvi ordusunu aşamadı, sonra bir baktık ki ilk vurduğu darbede yamultuyor. Lakin on bir saat vuramadı ve Nami olmasa pert olacaktı.

Katakuri desen adama vurabildiği zaman üstünlük kuracağını hissettim. Fakat vuramayınca topukları vura vura kaçacak duruma geliyor.

Velhasılı, böyle iki tarafın da birbirine vurabildiği, terazinin daha dengeli olduğu, kazananı bazı kritik hamlelerin yahut dayanıklılığın belirlediği bir savaş göremeyecek miyiz lan biz? Bu ne lan?

Kaido tayfası buna uygun gibi görünebilir önceki zoan tecrübelerinden, lakin haki faktörü orada da geçerli, belki King de Katakuri gibi k.haki kullanıyor? Yahut öyle bir b.haki var ki yedikleri çok koymuyor.

Bilemiyorum Şükran...
Jack G4 e kafa atabilir gibi geliyor. Şu lanet arc biteydi hayırlısiyla. :(

Ulan adam yumruk atışında kolunu tutmak zorundayken 2 ayda 300 milyonluk adam oldu. Luffy'i en çok geliştiren şey tecrübe olduğu belli iken, Dof arcı ile sınırlarını zorladığı BigMom arcındaki güçleri bir tutuluyor hahahahah. Allah Dof fanlarından kurtarsın bizi. Bırakın artık şu plebi konuşmayı da bölümün güzelliklerini tartışalım.
Tamamen mechül bir çıkarımınla benim analiz yeteneğimi de değerlendirdin bugün de fena değilsin :good:
Bu bir çıkarım değil realite. Luffy denize açılmadan önce sabah akşam çalışan bir çocukken yumruklarını anca bedenini dengelerken vurabiliyordu. 2 ayın sonunda g2 ile denizci tokatlar hale geldi. Sen buna meçhul mu diyorsun?

@Master of Puppets sen çıkarımını konuyu yanlış değerlendirerek yapıyorsun.

Burda tartıştığımız nokta şu.
Karşı taraf diyor ki, Luffy çok yorgun ve bitikti o yüzden bir yumruk attınca tükendi
Ben diyorum ki Luffy bir yumruk atınca tükendiyse o yumruktan sonra olanlar ne ?
Arkadanlar diyor ki, Mochi yedi. Bunun karşılığı olarak ben de diyorum ki daha önce iki defa yemek, yemiş, içmiş, uyumuş adam bir yumruk atmışken mochi yedi diye 2 saat g2 mi yapacak ?

Sonuç bana göre handikapli değil sana göre ve başkalarına göre olabilir. Benim mantığım ortada, karşı tarafın mantığı ortada. Senin attığın yorumun bizim tartıştığımız konu ile alakası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık