Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen hadi işi tamama erdirmek için daha fazla yıprandı ama handikaplı değildi diyelim.:D Bu arada 20 dakka nere 2 saat nere? :D Dof çok fena arkada kaldı di mi?
Bu kadar fazla arttırması gerçekten şaşırttı beni. Senin sayfada da yazdım Oda'nın dövüşlere değişik değişik şeyler eklemesi kesin bir sonuca ulaşmamıza engel oluyorsa bile Kata'nın ve Luffy'nin Dof'tan daha güçlü olduğunu söyleyebilirim şuan.

Yalnız Dof'ta güçlenmiş olabilir sonuçta saiyajin etkisi sadece bizim oğlan üzerinden gitmiyordur belki de :oleyo2:

Bu kadar fazla arttırması gerçekten şaşırttı beni. Senin sayfada da yazdım Oda'nın dövüşlere değişik değişik şeyler eklemesi kesin bir sonuca ulaşmamıza engel oluyorsa bile Kata'nın ve Luffy'nin Dof'tan daha güçlü olduğunu söyleyebilirim şuan.

Yalnız Dof'ta güçlenmiş olabilir sonuçta saiyajin etkisi sadece bizim oğlan üzerinden gitmiyordur belki de :oleyo2:
Olabilir harbiden. Eee o zaman bu G4'den erken çıkma muhabbeti değil de o handikapı da geliştirdi mi? Bölümde tam olarak ne diyor?

Olabilir harbiden. Eee o zaman bu G4'den erken çıkma muhabbeti değil de o handikapı da geliştirdi mi? Bölümde tam olarak ne diyor?
Anladığım kadarıyla Luffy dövüşün sıcaklığından unutmuş g4 sınırını, Kata Luffy'nin geleceğini görüp g4'ün bittiğinin haberini veriyor, Luffy bunu duyunca elinden geldiğince kaçmaya çalışıyor.
Tabi en doğru çeviri için Smoker'i beklemek lazım ama burdan iki sonuç çıkıyor.
Birincisi Luffy, g4 bitince bile hareket edecek durumda kalabiliyor bir şekilde o kötü duruma düşme olayının üstesinden gelmiş.
İkincisi Luffy g4'ten çıkacağını bildiği için kendini ona ayarlayıp iradesi ile ayakta kalıp kaçmaya devam ediyor. G4'ün bitiş şekli ve ardından hemen kaçmasına bakarsak kendini bir şekilde modun bitişine hazırladığını görüyoruz.

Luffy düşündüğümüzden çok daha enerjik şuan. Diğer tarafta da bir sürü aksiyonun içine giriyor hemde bu sefer kucakta değil kucağında biri varken.

Benim Kata üzerine bahse girmemin sebebi Kata'nın g4'ü çözmüş olması yani bu bölümde söylenilen senin açığını bulacam sözü ters işledi açığı Luffy değil Kata buldu.

Herhalükarda Luffy bu arc sonrası sağ kol kıvamına gelecek :bilmem:

Dof'un iç organları verelim, G4 falan dinlemez, sağ kolları tanımaz, Kaido yoksa Ceaser falan bırakmazdı, adama güveni bariz belliydi.

Anladığım kadarıyla Luffy dövüşün sıcaklığından unutmuş g4 sınırını, Kata Luffy'nin geleceğini görüp g4'ün bittiğinin haberini veriyor, Luffy bunu duyunca elinden geldiğince kaçmaya çalışıyor.
Tabi en doğru çeviri için Smoker'i beklemek lazım ama burdan iki sonuç çıkıyor.
Birincisi Luffy, g4 bitince bile hareket edecek durumda kalabiliyor bir şekilde o kötü duruma düşme olayının üstesinden gelmiş.
İkincisi Luffy g4'ten çıkacağını bildiği için kendini ona ayarlayıp iradesi ile ayakta kalıp kaçmaya devam ediyor. G4'ün bitiş şekli ve ardından hemen kaçmasına bakarsak kendini bir şekilde modun bitişine hazırladığını görüyoruz.

Luffy düşündüğümüzden çok daha enerjik şuan. Diğer tarafta da bir sürü aksiyonun içine giriyor hemde bu sefer kucakta değil kucağında biri varken.

Benim Kata üzerine bahse girmemin sebebi Kata'nın g4'ü çözmüş olması yani bu bölümde söylenilen senin açığını bulacam sözü ters işledi açığı Luffy değil Kata buldu.

Herhalükarda Luffy bu arc sonrası sağ kol kıvamına gelecek :bilmem:
Aynen ben şimdi bölümü okumadım. Ama mantıklı gelen tam sınırına dayanmadan çıkması bu sayede tam bitik durumda olmuyor. Ama belki de gelistirdi kendini dediğiniz gibi de olabilir.

@Daredewill

Selim kabul et Dof geride kaldı hacı. 2 saatten bahsediyoruz burda.

G4'ten isteyerek çıkmıyor. Muhtemelen Katakuri gelecekte G4'ten çıkacağını görüyor, Kata bundan bahsedince Luffy de hatırlattığın için sağol deyip kaçmaya başlıyor. Biraz uzaklaşınca G4 bitiyor. Galiba G4'ten çıktığındaki halsiz kalma handikabını yendi Luffy. Artık sadece hakisiz kalıyor gibi görünüyor.

G4'ten isteyerek çıkmıyor. Muhtemelen Katakuri gelecekte G4'ten çıkacağını görüyor, Kata bundan bahsedince Luffy de hatırlattığın için sağol deyip kaçmaya başlıyor. Biraz uzaklaşınca G4 bitiyor. Galiba G4'ten çıktığındaki halsiz kalma handikabını yendi Luffy. Artık sadece hakisiz kalıyor gibi görünüyor.
Aynen olabilir. Ama belki sadece dayanıklılığı artmıştır. Çünkü diyelim ki bunun üstüne bir G4 daha yapıp sonuna kadar savassa sanki aynı durum bir daha olmazmis gibi geliyor bana. Ama aksi bir durumda yine bu durumdaki gibi kkalabiliyorsa ozaman harbi harbi bu handikapı atlatmış demektir.

Çok çok kötü bir bölümdü. BM yemekten bayılacak bunlar da kaçacaksa Sanji de boş laf yapıyor demektir. Yazıklar olsun OP'ye. Ne hallere düşürdün E.Oda.

Luffy daha önce de şimdi de G4'ten bilerek çıkmıyor. Enerjisi tükeniyor çıkmak zorunda kalıyor ancak;

BM'ye yumruk attıktan sonra baygın ve bir süre kucaklarda taşınıyor. Çünkü tamamen toparlayamadığı enerjisi bir yumrukta tükeniyor.

Muhtemelen Kata onu yakalamadan önce G4'e girseydi yine en fazla bir yumrukta enerjisi tükenecekti. Mochi yedikten sonra çok daha iyi durumda olması sebebiyle enerjisi biteceği zaman uzaklaşmaya çalışırken G4'ten istemeden çıksa da anında kaçabilecek enerjiye sahip. Bununla birlikte haki kullanamıyor, şeker duvarı kıramıyor.

Yani Luffy Mochi yedikten sonra G4 ile dövüşebilecek enerjiyi bulmuştu pek bir handikap söz konusu değildi yani. BU bölümde de G4'ten istemeden çıkmasına rağmen önceki durumlarına göre çok daha iyi durumda. Bu da 10 dakika sonra bir kez daha karşılaşırlarsa ilk karşılaşmalarına nazaran daha iyi bir durumda olacağı anlamına gelir.

Bu arada Fındık Bakanı (Yer Fıstığı:D) Amande sanırım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık