Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle. @Alpamis çok boşluk var. Lufy hangi saldırıları yaptı, niye bu kadar rahat. Algılara gelme. Kata o ayarda biri değil. Lufy'yi zora sokmak için jelibon çocuğun meyveyi bile özel değiştirdi.
Yapmış da olabilir bilemiyorum özellikle Cracker dövüşünde 11 saatlik çizilmemiş sahne var. Ama tuhaf bir şekilde o saldırıyı yaptığını görmüyoruz. Hani onu görsek daha üstüne çıkmasını ekstra bir güç, power-up vs. bekleyeceğiz ama iki dövüştür görmüyoruz. :confused:

Selim adam Kong gun'ın yönünü değiştiriyor. Kusura bakma ama 2 saattir dövüşüyorlar. Dof arkada kaldı hacı. Ben de öncesinde Dof'u savunuyordum. Ama iki saat olayı açıklıyor. Neyse denilecek bir şey yok fikrin degismiyorsa.
Doflamingo da çifte culverin durduruyor :/

Etmemiş gibi gözüküyor. Çünkü hatırlıyorsan o bölüm baya kucakta taşınıyor hatta yakalanırken bile baygın. Daha sonra ayaklanıyor yani bariz bir fark var bu bölüm ile.

Ya da şu malum BM'ile elinde oluşan efekt. Enerji çekme olayı. :bilmem:
Belki de Oda çok kafayı yormadı biz aşırı yoruyoruzdur :)

Yapmış da olabilir bilemiyorum özellikle Cracker dövüşünde 11 saatlik çizilmemiş sahne var. Ama tuhaf bir şekilde o saldırıyı yaptığını görmüyoruz. Hani onu görsek daha üstüne çıkmasını ekstra bir güç, power-up vs. bekleyeceğiz ama iki dövüştür görmüyoruz. :confused:
Olamaz ya, olsa görürdük. Bence Lufy kasmadı ama yapacak bir şey yok.

Belki de Oda çok kafayı yormadı biz aşırı yoruyoruzdur :)
Oda mükemmel kurguluyor öyle demeyin. Dövüşleri çok takmıyor olması gerekeni çiziyor. Karakter geçmişlerinin üstüne çok düşüyor. Gerçek fikirlerimi 1 hafta Sonra yazarım.

Durdurmak ayrı. Yönünü değiştirmesi ayrı. Kata istese o atakların yönünü değiştirmez içinden gecmesine de izin verebilirdi. Ayrıca adam 2 saattir G4 ile kapışıyor. Dof o kadar kapisamazdi.
Nesi ayrı, ayrı olsa ne farkedecek. İkisi de atağı etkisiz kılmış sonuçta. Kata atağın yönünü geleceği gördüğü için değiştirebiliyor. Doflamingo da birkaç G4 ayağından sıyrılabiliyordur elbet ki culverinden sıyrılmıştı bi kere ve gösterilmeyen yerlerde neler oldu bilmiyoruz. Ayrıca Doflamingo'nun kaç saat kapışacağının atağı etkisiz kılma ile ne alakası var. Konuyu saptırmayalım.

Luffy rakibinin sinirlerini oynatmayı çok iyi biliyor... katakuri'nin : kardeşim crakeri nasıl yendiğini şimdi anlıyorum. " demesi bende bu çağrışımı yapıyor...

Nesi ayrı, ayrı olsa ne farkedecek. İkisi de atağı etkisiz kılmış sonuçta. Kata atağın yönünü geleceği gördüğü için değiştirebiliyor. Doflamingo da birkaç G4 ayağından sıyrılabiliyordur elbet ki culverinden sıyrılmıştı bi kere ve gösterilmeyen yerlerde neler oldu bilmiyoruz. Ayrıca Doflamingo'nun kaç saat kapışacağının atağı etkisiz kılma ile ne alakası var. Konuyu saptırmayalım.
Oğlum olmuyor anlıyorum sen yapinca. Az çok tanidim seni.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık