Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birileri aynı zamanda geçmiyor demiş. Brulee benimle konuşmadı bildiğiniz üzere. Daha geçen bölüm konuştu bu kadın. Aynı anda işlediğini daha nasıl gösterebilir mangaka bilmiyorum. Geçen bölüm saat 16.00 idi. Eş zamanlı.
Ahahaha. Dof hayranligindan oluyor bunlar mangaka aciklasa sasirdi derler:hhh:

Ahahaha. Dof hayranligindan oluyor bunlar mangaka aciklasa sasirdi derler:hhh:
Bunlar ateistlere dua okutturur. O derece bir kabullenmeme, bir şeyleri saplantı halinde savunma durumu söz konusu. Ne olsa kıvıracak bir şey bulur, saçma da olsa yazacak bir şeyler bulurlar :alkis:

Not: Zaman zaman ateistlerden örnek veriyorum. Bu düşünceye sahip kişiler varsa alınmasın. Isteyen istediğine inansın ya da inanmasın. Beni bağlamaz.

Yalniz Luffy 3 tane vurdu toplasan Katakuri daha beter kan iz icinde çiziliyor . İşe bak.
7 bölümdür dayak yiyen Luffy hâlâ hiç birseyi yokmuş gibi.

Bu ya hero ya mero durumunu sevmiyorum.

Dof malum, g4'ü bilmiyorduk, Luffy dayağı yiyecek diyorduk, sonra bir baktık g4 varmış ve Dof'a baskın geldi.

Sonra Cracker, on bir saat bisküvi ordusunu aşamadı, sonra bir baktık ki ilk vurduğu darbede yamultuyor. Lakin on bir saat vuramadı ve Nami olmasa pert olacaktı.

Katakuri desen adama vurabildiği zaman üstünlük kuracağını hissettim. Fakat vuramayınca topukları vura vura kaçacak duruma geliyor.

Velhasılı, böyle iki tarafın da birbirine vurabildiği, terazinin daha dengeli olduğu, kazananı bazı kritik hamlelerin yahut dayanıklılığın belirlediği bir savaş göremeyecek miyiz lan biz? Bu ne lan?

Kaido tayfası buna uygun gibi görünebilir önceki zoan tecrübelerinden, lakin haki faktörü orada da geçerli, belki King de Katakuri gibi k.haki kullanıyor? Yahut öyle bir b.haki var ki yedikleri çok koymuyor.

Bilemiyorum Şükran...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık