Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mochi'den önce de g4 dedi Luffy, böyle bi savunma olabilir mi ?
Dikkat ettiysen mochiden sonra g4 kullanmaya geçtiğini söyledim. Bunun g4te kalabilmesi ve birkaç bölüm öncesindeki yorgunluğunu üzerinden bir nebze de atmış olabilecek etkiye sahip bir parametre olabileciğini kast ediyorum.
Senin de söylediğin gibi mochiden önce lafını ediyor, bak dikkat et, kullanmıyor. Bu yüzden mochiden önce ne kadar etkili bir g4 kullanabilirdi bilmiyoruz.
Yine yorumumda belirttiğim gibi arkadaşın düşüncesine katılıyorum, mantıklı bir zemine oturur mu oturmaz mı o tartışmaya girmiyorum diye de belirttim. Yani haklısın, böyle bir savunma olmaz çünkü ben savunma yapmadım.

11 saatte yediğinin hepsi o değildir. Ben yiyecekten çok enerji topladığını düşünmüyorum hala. Ama şüpheye düştüm biraz.
Öyle bir şeyin karşısında dayanamaz Cracker. Luffy bunu sürekli lehine kullanırdı zaten. Bu adam dokunamadığı (logia savunması) Kata'ya karşı bile 2 saat dövüşmüş. Cracker gibi kendisine sürekli size göre enerji sağlayacak biskivüler ürettiğini varsaysaydık o zaman Luffy'i hem hep g4'te görürdük. Hem de hiçbir zaman midesinin patlayacak kadar şiştiğini görmezdik.

Mochiden enerji aldı ama. Çünkü direk yer yemez normal halindeyken eriyip gitmişti.

11 saatte yediğinin hepsi o değildir. Ben yiyecekten çok enerji topladığını düşünmüyorum hala. Ama şüpheye düştüm biraz.
Bu sayfa belki fikir verebilir sana hocam, hem bölümün ismi de şişmanlığın gücü. O enerji sayesinde o formu yapabiliyor. Çok fazla kalori tükettiğini ve aldığı kalorileri yakarak zayıflamaya başladığını söylüyor Luffy. Olayın sadece karnının şişkin/dolu olması olduğunu düşünmüyorum. Bisküvilerin bariz bir etkisi var bence.

Son düzenleme:
luffy kaybetmiş oldu böylelikle. Brulee olmasa kataya oyuncak olurdu. Neyse kaybetmek kötü birşey değil bundan ders çıkarmak önemli. Ben luffy nin önüne geleni yenmesi konusunda rahatsızdım. Böyle iyi oldu en azından hangi seviyede olduğunu anlamıştır luffy.

Sanjinin intikamı ağır olacak gibi o pasta nasıl bir etki yapacak merak ediyorum.

@dogukaga[/USER]

Dayanıklığı gelişti de denilebilir tabi bakış açısı. Ama bana biraz saçma geliyor. Çünkü zaten bütün gücünü harcarsan o hale düşmen normal. Şu an ise dayanıklılığını sonuna kadar kullanmadan çıktı işte. Yani g4'de kalmaya devam etseydi yine o hale düşebilirdi. Ama senin dediğin gibiyse bundan sonra Luffy o hale düşmeyecek demektir o zaman kabul edilebilir.
Ben direkt bu şekilde düşünmüştüm ama senin düşüncen de mantıklıymış. Hala hareket edebiliyor olmasına daha iyi bir açıklama olur ama g4 bittikten ya da g4’ten çıktıktan sonra ‘bir şekilde 10 dakika dayanmalıyım onu hakisiz yenemem’ minvalinde birşeyler söylüyor ve koşarak kaçmaya çalışıyor Katakuri’nin arayı kapattığını bile bile. Bu yüzden süresinin dolduğunu düşündüm.

İşin ince kısmı Katakuri aynayı kendi kırıyor. Luffy'ler bir eve geliyor. Luffy diyor ki burada hakimi toplar ve-- Muhtemelen geri dönerim diyecek. Fakat tam o sırada BM iş başında. Luffy, Brulee'yi bırakmıyor kaçarken. Zaten ayna arıyor. Başka bir yere gitmenin peşinde ama bu sırada pastanın olduğu yere gittiğini düşünsenize. :oleyo:

Çoğu kişi beklemiyor ama Katakuri vs Luffy 2. raund olabilir.Çünkü bulundukları ada fıstık adası ....Luffy bu on dakikada etrafta istemediğin kadar yiyecek ile TANKMANa dönüşüp Katakuriyi pert edebilir.Sanjinin yalancısıyız :flaugh::oleyo2:

Şu 10 dakika dinleneyime bakıp bakıp gülüyorum.

Hiç yakışmıyor. Tamam G4 büyük güç ama bu handikap resmen bitiriyor olayı.

Düşman bırakır mı yahu enerji toplamana. Bu nasıl iş. Kaçmak gerekiyor 10 dk Kizaru gibi hızlı biri olsa direk öldürür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık