Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam rampayı 1-2-3-4 diye çıkarken baktı vites yetmiyor rampayı çıkmaya vitesi R ye attı. Usta şöför Luffy:gamyon:

Arkadaş cidden şaşılacak durum. Adamlar Luffy'nin g4'te tek yumruk atacak kadar yorgun ve bitkin olduğunu söylüyorlar ama o Luffy tutup 1 saat dayak yiyor üzerine nerden baksan bir buçuk iki saat g4 yapıyor tüm bunların üzerine g4'ten çıkınca bile harekete devam ediyor.

Ya sen bir yumruk atıp tükenen adam değil miydin ne oldu o ara sana ? Böyle bi mantık mı var ?

Ben çıkıp bakın bunlar bunlar oldu çocuk yorgun, argın bitkin değilmiş, Mom'a bir yumruk atacam dedi sonra attı ve g4 bitti diyorun yani çıktı g4'ten diyorum ama yok öyle olmaz çok handikapliydi diye cevap geliyor.
Belki de yanlış yorumluyorumdur :bilmem:

@Raiden gözümsün bir yorum atta görek :hhh:
O yediği mochi gücünü toparlattı sonrasında. Kata için şeker güçtür dedirtiyor. Hem kendisi yedi o sıra hem Luffy yedi. Ayrıca bölümün kendisi cevap olmuş. Hala neyini anlamıyorsun. Luffy isteğiyle çıktığı sıra hareket edebilecek güçte oluyor. Ama ne zaman istediği dışında çıktı çok bitkin gördük Luffy'i. Bu bölüm bile buna kanıt olmuş. Hala bildiğini söylüyorsun Ferit. Sana açıklıyoruz işte.

Arkadaş cidden şaşılacak durum. Adamlar Luffy'nin g4'te tek yumruk atacak kadar yorgun ve bitkin olduğunu söylüyorlar ama o Luffy tutup 1 saat dayak yiyor üzerine nerden baksan bir buçuk iki saat g4 yapıyor tüm bunların üzerine g4'ten çıkınca bile harekete devam ediyor.

Ya sen bir yumruk atıp tükenen adam değil miydin ne oldu o ara sana ? Böyle bi mantık mı var ?

Ben çıkıp bakın bunlar bunlar oldu çocuk yorgun, argın bitkin değilmiş, Mom'a bir yumruk atacam dedi sonra attı ve g4 bitti diyorun yani çıktı g4'ten diyorum ama yok öyle olmaz çok handikapliydi diye cevap geliyor.

Haklı bir tespit olduğunu düşünmekle beraber eklemek isterim ki arada Luffy mochi yiyor ve yanlış hatırlamıyorsam mochi yedikten sonra g4 kullanmaya başlıyor. Mochi enerji mi verir, ne yani toparlandı mı gibi sorular ayrı bir tartışma konusu bu durumda :confused::confused:

O yediği mochi gücünü toparlattı sonrasında. Kata için şeker güçtür dedirtiyor. Hem kendisi yedi o sıra hem Luffy yedi. Ayrıca bölümün kendisi cevap olmuş. Hala neyini anlamıyorsun. Luffy isteğiyle çıktığı sıra hareket edebilecek güçte oluyor. Ama ne zaman istediği dışında çıktı çok bitkin gördük Luffy'i. Bu bölüm bile buna kanıt olmuş. Hala bildiğini söylüyorsun Ferit. Sana açıklıyoruz işte.
İsteyerek mi çıkıyor gerçekten? Ben mi yanlış yorumladım acaba, benim düşüncem süresinin biteceğini anlayıp bitmeden ne kadar uzaklaşabilirsem kardır düşüncesiyle hareket ediyor ve kaçarken süresi bitiyor

İsteyerek mi çıkıyor gerçekten? Ben mi yanlış yorumladım acaba, benim düşüncem süresinin biteceğini anlayıp bitmeden ne kadar uzaklaşabilirsem kardır düşüncesiyle hareket ediyor ve kaçarken süresi bitiyor
Benim bildiğim isteyerek çıkıyor. Zaten onun haricindekilerde çok daha kötü duruma düştü. Şu an düştüğü durum onlar kadar kötü değil belirgin farkla bu belli oluyor.

Hocam iki çıkış sonrası fark tatmin etmedi mi seni o zaman bilerek çıkmadığı konusunda?

@Alpamis harbi varmış ben görmediydim

Benim bildiğim isteyerek çıkıyor. Zaten onun haricindekilerde çok daha kötü duruma düştü. Şu an düştüğü durum onlar kadar kötü değil belirgin farkla bu belli oluyor.
Orada haklısın önceki düştüğü durumdan daha iyi durumda ama ben bunu isteyerek çıkmasına değil de arada geçen sürede dayanıklılığının artmasına yormuştum.

Yapma Hasan ondan önce de g4 dedi ama Kata izin vermemişti.
Haklı bir tespit olduğunu düşünmekle beraber eklemek isterim ki arada Luffy mochi yiyor ve yanlış hatırlamıyorsam mochi yedikten sonra g4 kullanmaya başlıyor. Mochi enerji mi verir, ne yani toparlandı mı gibi sorular ayrı bir tartışma konusu bu durumda :confused::confused:
Mochi'den önce de g4 dedi Luffy, böyle bi savunma olabilir mi ?

Neyse ''genel'' yazıyorum yani Luffy Sanji'nin özel yemek çantasını bitirdi üzerine gitti Bege'nin yanında yedi, içti uyudu ama bir yumruk atabildi ama daha sonra iki gram mochi yediği için 2 saat g4 yaptı :D
Bu konuda fikirler değişmeyecek o yüzden uzatmanın anlamı yok.

Mom ekibi ciddi ciddi düşebilir tabi bu düşme bizim söylediğimiz gibi olmayacak, Mom pastada yiyip bayıldıktan sonra bir ekip işi ile Kata indirilirse bizim tayfa bu adadan çıkar. Eee haliyle yonkou olayı yalan olur.
Sonra Hasırlılar Bigmom'u devirdi diye gazetelerde haberler okuruz.

Luffy mochi yiyip güç topladıysa bisküvi ile 11 saat ne güç toplamıştır. O zaman Cracker düşündüğümden güçlü olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık