Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle herkese merhaba. Fazla yorum yapan bir insan olmamakla birlikte bu bölümde bir şeyler yazmak gereği duydum. her ne kadar Luffy Katakuri'den kaçmış olsa bile, katakuri'yi ve koca bir orduyu ayna dünyasında mahsur bırakıp aradan çıkarmasını birçok kişi göz ardı etmiş galiba. Bu bile Koca Ana tayfası için büyük bir yara. Çünkü delirmiş Big Mom ile Çikolata Adasında karşılaşacakları yarım Hasır Şapka tayfası+gelmekte olan Bege ile Germa ordusu ve çok büyük ihtimal orda olacak olan Balıkadam Güneş Korsanları karşında olayları kontrollerine alma konusunda zorlanacakları aşikar. Hele ki tüm yer saptama sistemleri kaybetmişken.

Sözün kısası her başarısızlık kaybediş değildir.

arc çok sıkıcı bölüm de öyle ama yakında sonuca varılacak gibi gözüküyor. ve gördüğümüz gibi sanji bir aşçı zaten adamın hayali de all blue idi güç ise ekstrası o yüzden diyoruz zoro ile luffy ayrı kulvardalar diye. adam kendi arcın da sanji yılında bile aşçılığıyla ön planda pasta falan yapıyor.

Cracker di mi la bu? Adam çabuk toparlanmış, gözükmez bir daha diye düşünüyordum.

Son düzenleme:
Şu meyveli kızı sürekli en önlerde gösteriyorlar.Kadın direk Bmye benziyor.Babası yerine Bmye çekmiş galiba.Gücü beklediğimizden daha çok çıkabilir:D

Arkadaş cidden şaşılacak durum. Adamlar Luffy'nin g4'te tek yumruk atacak kadar yorgun ve bitkin olduğunu söylüyorlar ama o Luffy tutup 1 saat dayak yiyor üzerine nerden baksan bir buçuk iki saat g4 yapıyor tüm bunların üzerine g4'ten çıkınca bile harekete devam ediyor.

Ya sen bir yumruk atıp tükenen adam değil miydin ne oldu o ara sana ? Böyle bi mantık mı var ?

Ben çıkıp bakın bunlar bunlar oldu çocuk yorgun, argın bitkin değilmiş, Mom'a bir yumruk atacam dedi sonra attı ve g4 bitti diyorun yani çıktı g4'ten diyorum ama yok öyle olmaz çok handikapliydi diye cevap geliyor.
Belki de yanlış yorumluyorumdur :bilmem:

@Raiden gözümsün bir yorum atta görek :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık