Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav arkadaş şu muhabbet çok garip E niye luffynin elini kesmedi niye işini bitirmedi felan fulan E o Zaman başta neden uyanma açmadı felan da deyin. Oda bunu kaç bölümdür gösteriyor kata luffyi küçümsüyor oda gözünüze boşa mı soktu bunu ? Şimdide küçümsediği için üstüne mochiyi koydu yemeğe gidiyor bunlar hep küçümseme niye şaşırdınız ?

Dedik ama biz değil mi ? Bu Kata yem olacak dedik ama sakalımız yok sanırım dinletemedik. :) Şu aşamada kazanan kaybeden olmasa dahi üstün olarak sahadan Luffy ayrılacaktır.

Bir kaybeden olacaksa da Katakuri olacak.Bu benim için geçen hafta tescillendi nedenlerini şimdilik yazmıyorum.Sadece hangi yöntem ve zorlukla yenileceği soru işareti benim açımdan.

Tabiki ana karakterimizin ölmemesi için her zaman bir çıkış olacak ama spoilerdaki olaya göre Luffy’i bırakıp çay içmeye gitmesi bana makul geldi. Karşısında her anlamda ezdiği bir rakip var ve sadece öldürücü darbeyi Luffy sürekli savuşturdu ama sadece savuşturabildi, henüz karşılık veremedi ve Katakuri’ye göre verme ihtimali de yok. Madem son vuruşu yapamıyorum bari çay saatimi daha da geçirmeyim demiştir.
Anlamadığım nokta da k.hakisi bu kadar üst düzey adam Luffy’nin geri dönüş yapacağını anlayamayacak mı yani...
Yarın okuyup göreceğiz.

peki ya sence kata denizci olsa rütbesi ne olurdu
Ben bir amiralle denk güçte ve donanımda olduğunu düşünüyorum. Ama ölüm kalım savaşına girilse amiral alır derim. Şey gibi Sanji ile Zoro denk güçtelerdir ama Zoro her zaman bir adım önde olur ya onun gibi.

Luffy i madara etti... Bundan büyük bir aşğılama olamazdı...
Dünya tersine dönse beni yenemez ön görüsüne girmeye başladı artık Katakuri...
Ama bu aşağılanma umarım Luffy nin aklını başına getirir...

1
Çok mu saçma :) Savaştığın adamın bir kolunu koparmak kadar büyük bir handikap vermek de saçmaysa ne diyelim. Aslında kolunu koparsa Luffy'e yarardı bu haklısın :) Konu Luffy olunca mantık Şener Şen koşuşu yapıyor.
Dur kenardan kolu sarkmış onu keserim hahaha.:D Neyse bölüm gelsin bir görelim neler olmuş.

Mama nında her çocuğunda bi özür var amonyum.
Biri gözünden utanır
Biri ağzından utanır
Bi diğerleri at ağızlı tipler (lola chiffon)
İlginç :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık