Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ruhsal olarak baskı altında olduğundan bence gücünü tam anlamıyla kullanamamıştır. Ruh demek haki demek ;)

Şu evrende en adam gibi adamın Magellan olduğunu anladım şu bölümle. Adam Karasakal tayfasını zehirleyip geçmişti, doğru düzgün konuşma falan olmadan. Zehirinin öldüreceğine güvenmeyip işlerini bitireydi, korsan çağının en tehlikeli iki adamı şu an hayatta değildi. Gerçi adam meyvesine güvenmekle ne kadar suçlanabilir bilemedim, adamın meyvesi zehir yani. Aslında sadece Luffy'de yaptı gevşekliği, diğerinde acelesi vardı ama olsun.

saldiri olarak kusursuz ama en cok merak ettigim katakurinin savunmasi. cunku bir amiral seviyesi olabilmesi icin bir tek savunmasini goremedik eger king kong u dogrudan yiyip yikilmiyorsa tertemiz amiral seviyesi diyebiliriz
Saldirı olarak kusursuz mu? 1 haftadır Luffyi dövüyor daha hasar veremedi len neresi kusursuz. :hhh::hhh::hhh:

Saldırı gücü olarak mızrağının gücü Kizaru'nun kılıcından farkı yok bence. Luffy'den kol-bacak kadar güçlü ise boş saldırı değildir.
K.hakisini tartışmaya gerek yok. B.hakisi ise Luffy'e üstün geldi diyebiliriz gibi g3 karşı ve g2'ye karşı üstün geldi.
Hızı k.haki sayesinde fena değil ama yine de çok hızlı değil bu açığı muhtemelen meyve uyanışıyla kapatıyor.

Dayanıklılığına ise bakıcaz...
Katakuri'nin amiral olması için bana kalırsa KingKong Gataling yiyip ayağa kalkacak dayanıklılığa sahip olması ve uynaşın beklediğimizden daha yararlı bir yetenek olması gerek.

Şu evrende en adam gibi adamın Magellan olduğunu anladım şu bölümle. Adam Karasakal tayfasını zehirleyip geçmişti, doğru düzgün konuşma falan olmadan. Zehirinin öldüreceğine güvenmeyip işlerini bitireydi, korsan çağının en tehlikeli iki adamı şu an hayatta değildi. Gerçi adam meyvesine güvenmekle ne kadar suçlanabilir bilemedim, adamın meyvesi zehir yani. Aslında sadece Luffy'de yaptı gevşekliği, diğerinde acelesi vardı ama olsun.
Biraz hakisi olsa cok saglam amiral olurdu da magellan yazik oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık