Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata bu bölüm ne kadar karaktersiz olduğunu ortaya koyuyor gibi. Adam olsa k haki ile G4 ü gördüğü anda gel lan cücük deyip yüzleşirdi. Bir Lucci bir Dof değilmiş Katakuri geç de olsa anladık. :)

Ben o çevirime güvenmiyorum pek. Yorum katarak çevirdim denilebilir. Bölüm çıkınca konuşulur buralar şey etmeyin çok. :(
Yok guzel cevirmissin. Yorum katman iyi olmus. Luffy oyle bir seyin altinda kaldigindan ben donunce tum yuklerinden kurtulacaksin/rahatlayacaksin tarzi bir cumle soylemis. Seninkiyle ayni manada. Dedigim gibi yorum katman iyi olmus.
Karakterin gerizekalilikla karistirilmasi da ilginc. Rahatca gebertmek varken niye daha guclu olmasina izin versin ki? Zaten gucluysen G4’e gecersin. Ama gel gor ki Oda karaktere salaklik yaptirip Luffy’e o kadar saat dayanabilmesi icin yine enerji verdirecegi bir yol buldu. Anlasildi mochi yiye yiye enerjisini belli seviyede tutup dovusecek Kata ile de. Cok zorlama. Okuyucu kitlesi sadece 7-12 yas degil ki aaa ne guzel ciziyor diye yorumlasin. Mantik sinirlarini zorluyor.

saldiri olarak kusursuz ama en cok merak ettigim katakurinin savunmasi. cunku bir amiral seviyesi olabilmesi icin bir tek savunmasini goremedik eger king kong u dogrudan yiyip yikilmiyorsa tertemiz amiral seviyesi diyebiliriz

saldiri olarak kusursuz ama en cok merak ettigim katakurinin savunmasi. cunku bir amiral seviyesi olabilmesi icin bir tek savunmasini goremedik eger king kong u dogrudan yiyip yikilmiyorsa tertemiz amiral seviyesi diyebiliriz
Amirallerin yıkıcı saldırılarının yarısını dahi göremedik henüz. Nereye kusursuz oluyor?

Luffy'nin elini yere vurduğu sahnede mesela o eli kesmesine engel olan çay içme krizi mi şimdi? Bu kadar ciddi lanse ettiğin adama bari yaptırma şunları. Önce Luffy'i zor durumlara sokup sonra da korumak için absürt durumlara sokup duruyor mangayı. Yine mangakanın elinin hissedildiği bir bölüm geliyor sanki. Umarım öyle değildir. Bu bölümü hiç çizmesen geçen bölüm g4 dediği yerden devam etsen olmuyor mu sayın Oda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık