Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katanın döveceği barizdi.Kurgunun pok olmaması için katanın direk ezerek almasını istiyordum ama bu bölümü görünce luffye üzüldüm baya.Sevdiğim karakterlerden birer birer nefret ediyoruz fanlar sağolsun.Aynı şeyler Zoro için de olmuştu.Tabi Zoronun durumu hala tam belli olmadığından insanlar bu uzun sürede iyice antipati kaptı düzeltilemez olarak:(.Wanoda ne nedir belli olacaktır.Tekrar Zoroyu sevebiliriz umarım.

Aslında Luffyden nefret ettirenler fanlar değil bu 2 yıl eğitim aldıcı tayfa.Yok amiral alır yok bmyi alır yok sanji katakuriyi alır,zoro zouda jacki alır.Şu yorumlardan tiksindiğim kadar hiç bir şeyden tiksinmedim.Görür görmez tamamını okumadan atlıyorum daha.

Umarım luffy fazla dayak yemeden Katadan kurtulabilir.Eğer Bmler bizim gemiyi farketmiyeceklerse Bm şehire yönelecektir.Belki Kata,Luffyi bir şekilde bırakabilir Bmyi durdurmak için.

Bu durum bildiğin Luffy vs Lucci.

Tayfa gidiyor. Luffy tehlikeli rakibi tutuyor. Ve ona odaklanıp yenerek yanınıza geleceğim diyor.

Bence kesin olmamakta fayda var. Luffy Lucci gibi Katakuri 'i yenebilir. O havayı sezdim ben .

@Orcunyus koka ile vurursa islemesi lazim benim mantigima gore. Hakini bir noktada yogunlastirmadan (fazlalastirmadan) vurdugunda istersen Yonkou ol Logia savunmasini asamiyorsun. Ama Kokalarsan vurabilirsin. Ben boyle dusunuyorum.

Nami-Luffy diyaloğu, Usopp-Luffy diyaloğunu hatırlattı.

O dumanların daha bi fena çıkması. Tüyler diken diken be!!

Luffy, Katakuri'ye feleğini şaşırtacak az kaldı. Korsanlar Kralı olacak adam Kata'dan sürekli dayak yiyip ağlayarak kaçacak mı sanıyorsunuz? Kral haki şovunu da, irade şovunu da yapacak. Kata gerçek Korsanlar Kralı'nın iradesine şahit olacak!

Klasik manga klişesidir. Geleceği gören adam, yediği dayağı da bir güzel görür. Kata'ya iyi görüşler diliyorum. :D

O değilde daha dün gibiydi luffy vs BM kata vs Sanji diyenler :) katayı Sanji alıyordu düşünebiliyor musunuz :) yani bu kadar uçuk yorumlar neler neler :) biri bulsada koysa şuraya neler çıkar arşivden

Yalnız katakurinin sadece kenbunshoku hakisi değil busoshoku haki si de iyi bakalım luffy artık g4 açması gerek katakurinin g4 nasıl cevap vereceği katakurinin gerçek gücünü açıklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık