Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu dönüp dolaşıp nasıl Doflamingo'ya geliyor anlamıyorum. :) Hayır ben de severim, seride gerçekten güzel işlenmiş, güzel bir düşmandı. Her seride böyle karakterler görmüyoruz.

Ama Doflamingo düşeli yıllar oldu :) Yani karşımıza çıkan isimler de ondan tabii ki daha güçlü isimler olacak.

Her çıkan ismi Doflamingo ile karşılaştıracaksak yandık yav.

Hayır bi de Doflamingo > Katakuri falan muhabbeti dönüyor, şaka gibi yemin ederim.

Yalnız Luffy vs Katakurinin bir benzeri Hulk vs Deadpoolda yaşanıyor. Hulk Deadpoolu öldürmekten yorulunca Bruce Bannera dönüşüyor, o sırada kendini toplayan Deadpoolu Bruce u parçalara ayırıyor. :)

Özeti şu ki Luffy Katakurinin içinden geçecek ahanda şöyle :)

Konu dönüp dolaşıp nasıl Doflamingo'ya geliyor anlamıyorum. :) Hayır ben de severim, seride gerçekten güzel işlenmiş, güzel bir düşmandı. Her seride böyle karakterler görmüyoruz.

Ama Doflamingo düşeli yıllar oldu :) Yani karşımıza çıkan isimler de ondan tabii ki daha güçlü isimler olacak.

Her çıkan ismi Doflamingo ile karşılaştıracaksak yandık yav.

Hayır bi de Doflamingo > Katakuri falan muhabbeti dönüyor, şaka gibi yemin ederim.
Orada verilmek istenen mesaj o degil.

Luffynin dustugu duruma karşın hale rakibin saldırı gücü düşük denilerek yaklaşılması olaya. Luffy hep böyleydi .

Hemen sosyal mesaj moduna girmeye gerek yok.

Orada verilmek istenen mesaj o degil.

Luffynin dustugu duruma karşın hale rakibin saldırı gücü düşük denilerek yaklaşılması olaya. Luffy hep böyleydi .

Hemen sosyal mesaj moduna girmeye gerek yok.
One Piece evreni bir simülasyon olsaydı Luffy şuan muhtemelen kötürüm falandı. Ya da Alabasta'da çoktan ölmüştü. Anakarakterin dayanıklılığı mevzusunu tartışmak çok mantıklı değil bana göre.

Yani Luffy üzerinden çıkarım yapmak doğru sayılmaz demek istiyorum.

Yalnız Luffy vs Katakurinin bir benzeri Hulk vs Deadpoolda yaşanıyor. Hulk Deadpoolu öldürmekten yorulunca Bruce Bannera dönüşüyor, o sırada kendini toplayan Deadpoolu Bruce u parçalara ayırıyor. :)

Özeti şu ki Luffy Katakurinin içinden geçecek ahanda şöyle :)

Hep de başka serilerden örnek veriyorsun :D

Luffy Tiçe benziyor. Tiç boş konuşup 1 posta dayak yiyor. Luffy kendini saklayıp 1 posta yiyor. Aynı yolun yolcuları. Dayak yiye yiye nasırlaşıyorlar işte. Garp gibi olcaklar finalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık