Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ben bu Oda'ya bir şey dememek için gayret sarfediyorum, bu adam zorla kaşınıyor. Madem bizimkiler kolayca o dalgadan çıkacaktı, o zaman niye aksiyon yaratıyorsun arkadaş? Bizimkiler dümdüz kaçsa, şu dalga olayından bir farkı olmazdı. Oda bizle dalga geçiyor resmen.
Hayır hayır!Ana mesajı hiç alamadınız değil mi?O green roomlarda çocuk olan balıkadamlar oynuyorlar.

Luffy ağzını tutmayıp konuşsaydı yüksek ihtimal Katakuri Naminin dediklerini Luffy'nin düşüncelerinden anlayacaktı.

bence bölüm güzeldi. Artık mamadan kurtulduğumuzu sanıyorum. Kakao adasının da saatleri var. Şimdi bizimkiler 10 saatte adaya varana kadar sanki pastayı yapar, hatta luffyde katadan kurtulursa nami tarafı boş adaya çıkıp ordaki askerlerle mi uğraşacak. Kata nasıl bir seviye arkadaş. Şimdi oda reis bize katakuri vs luffy vermeden önce, kaptan yada katadan birinin bruleyi aradan çıkarması gerekiyor. Kata ailesini sadık olduğu için lufyninde işi zor olacak. Şimdi biraz zorlama yapıcam. Peros ananın gazabına uğrasa jimbe bizim tayfayı zaten götürür ama hadi diyelim anaya da görünmediler. Kaptanın yapması gereken bruleyle kafayı saatlerce oyalamak üstelik bu haliyle. Acaba 2 vs 1 görür müyüz ha?

Bundan sonra Reviere ve Wano arc'larının olacağının duyurusu tam anlamıyla bir editör işbilmezliği.

Şu gelinen noktada, "lan lan lan?!" diye heyecanlanmak varken "abi zaten kaçacaklar Wano'ya gidecekler yea" gevşekliğinde okuyorum.

Allah belanı versin editör gibi senin.
Bundan sonra olacak arcların duyurusu o kadar etkilemedi beni. Hadi Reverie neyse de Wano'nun gelişi bayağı belliydi zaten neredeyse Dressrosa'dan beri. Zou ile birlikte tamamen belli oldu zaten. Sıkıntı Reverie ve Wano arcına 2017'de girileceğinin söylenmesi. İşte bu tamamen editör işbilmezliği. Tüm Kek Adası arcı geçiş arcı gibi gözüktü bu duyuruyla ama kendi başına güzel bir arc bence(bomba sonrası olmasa en iyi arcdı hatta bana göre)

Big mom ı denizin üstünde taşıyan elemanın meyve gücü nasıl oluyor da denizde etkisini gösteriyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık