Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler, bütün aynalar kırıldı dimi. Luffy'nin Sunny'e dönmesi imkansız. Luffy sırıtırkenki suratına bakarsak kirpikleri felan tıpkı Brulee'ninki gibi. Ayrıca Luffy çabuk olun adaya ulaşın sizi beklemekten sıkıldım tarzı bişey söylüyor. Bana Luffy'nin söyliyeceği tipte bişey gibi gelmedi.Eğer brulee ise Namilerle konuşan bizim tayfanın plan gg. Sanji felanda Kakao adasında. Orda bi fight dönebilir. Sanjide orda belki bu arc yaptığı herşeyi affettirir.
Namileri ikna etmek için öyle bir yüz ifadesi takınıyor ve o cümleyi kuruyor ayrıca yediği dayaktan yüzü beter bir halde. . Tayfa da inanıyor Luffy'nin yenip adaya gittiğine. Jinbei hariç.

Barca PSG yi nasıl eledi 6 gol atıp tarihi geri dönüş yaptı işte bunun yanını Luffy yapacak, D. nin gerçek iradesini de böylelikle ucundan göreceğiz.
Kral hakinin anlamı burada açığa çıkabilir.
Barca'nın Psg'yi elediği maç futbol aleminin en büyük yüz karasıdır. O kadar taraflı ve ballı bir şekilde yenecekse Luffy hiç yenmesin :bilmem:

Bu bölümü okurken, aklıma Dressrosa'daki Bellamy'li sahneler geldi, bir yüzüm ekşidi, içim karardı, şiştim.

Luffy kendime gelince, mehtere devam etcem koçum.

Diyecek söz yok.Şu anda Law vs Doffy vol2 izliyoruz.

Her zaman Katakuri > Luffy idi benim için ama mangakanın Luffyi yenilteceğine inanmıyordum.Hem de Luffy Katayı yenerse Doffynin sağ kol ayarı olduğu da kesinleşecekti.Win win mevzusu yani.Yoksa Luffy kim köpek de yeniyor sağ kolu.Gitsin Hody yensin o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık