Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ve Jinbe ağırlığını koyar...
Tayfaya böyle biri lazımdı. Çocukluk Grand Line içindi Burada olgun davarnmak lazım sulu gözlü olmamak gözü kara olmak lazım.
Güçlenmeliyiz derken acaba antremanlara başlarlar mı chopper filan???

Gelecek bölüm Luffy ilginç birşeyler yapamazsa oradan çıkışı yok
Ben bu sahneleri Rocky filmine benzettim biraz hadi hayırlısı...

Sai güzel dayak yemiş. Bu bölümde tişörtlerin üstündeki yazılar dikkatimi çekti.

Chichi Lisia, Sainin babası yüksek ihtimal.
Binanın tepesindeki figürün neye benzediğini çözemedim ama...
Kanonun bulutlarıda bir acaip.

Jinbei moral aşılamasa iyiydi. Brook neyse de Chopper en azından şu kawai modundan çıkar biraz adam olurdu olgunlaşırdı.
Pedro reis. :ühü:
Jinbei en azından yaptığım tespiti onayladı. Luffy'nin Katakuriyi 1v1'e çekmesi, Pedronun yüzüne bakamayız lafının vücut bulmuş hali. O yüzden biraz sabredin bizim oğlana güvenin.

Big Momun girişi efsane. Kadın tam bir canavar. Peroş ise çok itici ölsede kurtulsak.
Big Momun bastığı şeker zemini giderse Big Momda gider... Tabi bunun olması için Peroşunda gitmesi lazım.
Peroşun gitmesi içinde ısı lazım. Şuan o gemide bu ısıyı verebilecek birisi var mı? yok. Sanji olsaydı belki.
Naminin vereceği volt o ısıyı sağlayabilir mi? tartışılır. Bunların haricinde şeker zemininin yok edilmesi ve tayfanın kurtulması için denizin altındaki balık ve balık adamların Jinbei ve tayfa için harekete geçmesi lazım.

Pronun acıkması ve alev yemek istemesi, Zeusa ne yapıyon olm sen? diye atarlanması... Gün gelir devran döner muhabbetine doğru yolu var bunun.

Bu Poundda var bir iş ama hadi hayırlısı... Böyle önemsiz gözüken kişiler epik hareketler yapabilir tıpkı Bentham gibi.

Katakurinin meyvesi Luffy'nin meyvesi ile benzer değil gençler. Bu adamda tıpkı Magellan gibi. Tek fark bu bedeninden çıkardığı mochiyi haki ile katılaştırıp o teknikleri elde ediyor. Yoksa ben mochide lastiğin esnekliğini göremedim.
Lastik dediğiniz şey kauçuktan yapılır mochi ile kauçukun alakası yok yani. O yüzden hiyerarşik üstünlüğü felan yok meyvede.

Şuan Luffy'nin bu durumdan kurtulabilmesi için ya Katakuriyi yenmesi lazım ya da birinin ayırması lazım.
Katakuriyi yenemezse araya girebilecek tek isim Snack bana göre. Snackın en güçlü komutan olduğuyla ilgili hislerim var. Oruça yenildikten sonra göremedik elemanı. Peki bu adam nereye gitti? Begenin kalesinin içinde mi? Oruça mı katıldı? Oruça katılmışta olabilir. Nede olsa rahip adam. Doğru yolu gösterip yanına çekmiş olabilir.

Bruleenin Snackı ayna dünyasında sakladığını ve Snackın olaya el atabileceğini düşünüyorum.

Snack: Katakuri!
Katakuri: Aniki?
Katakuri ikinci oğul, ilk oğul Perospero. Katakuri Aniki diyemez Snack'e :oleyo2:

Bölüm bayağı güzeldi. Katakuri şuanda Luffy'den üstün gibi gözüküyor. Fakat Oda'nın tarzını da biliyoruz. Önce düşmanı şişirir şişirir sonra fos diye söner havası. Şurda Kata fanı olup Luffy'i gömen adamlar, bundan 1-2 yıl önce Dof Luffy'i döverken de aynı mesajları atıyordu. Dof fanıydı o zamanlarda. Dün gibi hatırlıyorum Dof über, Luffy hayatta alamaz Marco gelecek adaya falan sonra Dof'u göremedik ada turu atmaktan. Az sabır bekleyin. Luffy bu herifi aşıp güçlenmesi gerekiyor. Çünki bu adam Luffy'nin aşması için mükemmel bi düşman.
Beklediğim yorum eline sağlık hocam.

Ana'ya vururken gözleriyle görmediyse K. Haki'si ile görmüştür bence.
Hımm o bölümü tam hatırlamıyorum. Eğer g4 sırasında Kataorada ise bu sahnenin anlamı haki yönünde bir güç artışı olmalı.

Katakuri,BM'den çok daha ilgi çekici bir karakter.
Başkaları da böyle düşünüyor mu bilmiyorum ama bana da Kata daha ilgi çekici geliyor.

Bu arada bazı arkadaşlar Kata g4'ü kopyalayamaz demiş. Evet, tamamen kopyalaması benim için de biraz şaşırtıcı olurdu lakin tamamen aynı prensipte çalışmasına da gerek yok. Çünkü Kata zaten Luffy'den güçlü. G4'ün sağlamış olduğu güç kendi bedeninde mevcut büyük ihtimalle.

Baktığımız zaman Kata'nın kollarını istediği gibi şekillendirebildiğini ve büyüklüğünü de ayarlayabildiğini gördük. G4 nasıl kolun içe doğru çekilmesinden elde ettiği gücü kullanıyorsa Kata da bu kolun aynısını yaparak Luffy'ye karşılık verebilir.

Chichi Lisia, Sainin babası yüksek ihtimal.
Chichi baba demek.

Bence Perospero çok güzel karakter olmuş. Napoleon ile muhabbet ediyor bir de aslan aslan. Şekerden de kol yapmış. Eline sağlık Pero-ningen.

Pound Totland denizlerinde bir yerde, ilginç.

ve son olarak;

:oleyo:

Chichi baba demek.

Bence Perospero çok güzel karakter olmuş. Napoleon ile muhabbet ediyor bir de aslan aslan. Şekerden de kol yapmış. Eline sağlık Pero-ningen.

Pound Totland denizlerinde bir yerde, ilginç.

ve son olarak;

:oleyo:
İşte Baba Lisia, bende oradan yürüdüm zaten. Sia'nın s'si, Sia'nın a'sı ve son olarak Sia'nın i'si "Sai"

Kaka Peroş.

Snack mı la o? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık