Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzel, ama Koca Ana'nın takibi, Sanji'nin pasta yapması falan hiç beğenmedim bu olay örgüsünü mangaka güzel oturtmadı bence bu olayı, hala sinmedi içime.
Ciddi ciddi Luffy'nin bu bölüm Katakuri'yi alacağına inananlar, Bleach değil One Piece okuduklarını anlamışlardır herhalde, hatta hiç dinlenmeden şu anki haliyle bu dövüşü katiyen alamaz. Hatta daha da ileri gidersek, Cracker dövüşünden yapılan çıkarımla Luffy bütün enerjisi ile saldırdığında bile Katakuri'yi alması zor.
Yuzde 0.1. G4 suresi ortada. Kata ortada.

Bu gösterdiğin detaylarda neler var hocam anlamadım da tam olarak... Bir de o korsan bayrağı kime aitti ?adamın sırtında ki ayna dünyasındaki. @amaneden

O değil de big mom denizde ve bizimkilerde Jinbe var...
avantaj bizimkilerde.

Bu gösterdiğin detaylarda neler var hocam anlamadım da tam olarak... Bir de o korsan bayrağı kime aitti ?adamın sırtında ki ayna dünyasındaki. @amaneden
1 ve 2 diye paylaştıklarımı diyorsan Oda, Carrot'ın kulaklarını ve Chopper'ın şapkasını dahi çizmiş. Diğer yandan önceki bölümde gördüğümüz üzere arc henüz başlamadan gemiye verilen zararın da etkileri duruyor. Bu tür şeyleri seviyorum.

Adamın sırtındaki korsan bayrağı değildir muhtemelen. Sadece ölüm işareti olarak düşündüm ben onu.

Yuzde 0.1. G4 suresi ortada. Kata ortada.
O kadarda abartmayın Luffynin G4 ü yonkoularla kapıcasak sevidede ....Basit düşünürsek tam güç G4 e Katakuri dayanamaz sonuçta bir Yonkou değil ..Yeterki G4 ile sağlam bir darbe alsın ki alacak işte o zaman G4 ün gerçek seviyesini görürüz.

Madem Koca Ana'nın aklı başında değil, 878. bölümde uçan şapkası

Yine aynı bölümde nasıl kafasında?!?! Oda sıvamış net...

Not: Tamam la gidiyorum.

- Baştaki kısımlar çok durağandı ama dövüş kısmı çok güzel olmuş.

- İnsanlar iki hareketle gaza gelmeye devam ediyor yine, Katakuri sanki çok sıradışı bir şey yapmış gibi, Doflamingo'da sadece g2-g3 kullandığı sırada ezmiyor muydu Luffy'i.? Ben pek bir fark göremedim iki olay arasında.

- Katakuri: "senin yapıp da benim yapamayacağım hiçbir şey yok, hız ve güç olarak da benden geridesin" şeklinde bir beyanda bulunup, hepsini de sırasıyla yerine getiriyor;

+ Aynı tekniğin daha efektif hali ile karşılık vermek; http://readms.net/r/one_piece/879/4575/15

+ Hız savaşında üstün gelip, darbeyi vuran taraf olmak: http://readms.net/r/one_piece/879/4575/17
(Luffy meyvesi sayesinde hız kazanıyor da Katakuri o hızı nereden alıyor anlamadım, ama zaten kendisi hızlı ve sağlam refleksleri olan bir adam deyip, üzerinede k.haki avantajı ilede farkı kapatıp öne geçmiş diyelim şimdilik.)

+ Güç savaşında üstün çıkıp rakibi geri püskürtmek: http://readms.net/r/one_piece/879/4575/19

Esasında buraya kadar herşey Katakuri açısından gayet hoş gibi duruyor ama özünde tam olarak shonen ruhu gereği rakibe lafını yedirme olayının mükemmel şekilde işlenebileceği bir noktadayız. Ki öyle de olacak gibi.

İlerleyen sayılarda Luffy'den:

"Belki şuanda benden daha yetenekli, hızlı ve güçlü olduğunu düşünebilirsin ama tek bir adımda bütün yeteneklerim seviye atlayacak g4.!!"

yada,

"Belki benden daha yetenekli, hızlı ve güçlü olabilirsin ama yanıldığın bir nokta var. Hala benim yapabileceğim ama senin yapamayacağın bir şey var..."

tarzı bir cümle görebiliriz.

- Şuan gayet Luffy bu savaşı kazanacak senaryosu işliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık