Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki yıl önce olsa buna kesin katılırdım hatta bu yüzden Luffy'e oy attım vs konusunda ama iki yılın ardından tam bir hayal kırıklığı. Hody'den tut, kırakere kadar yaptığı tüm dövüşler tam bir rezalet.

Luffy'nin g4 açıp dalması ona kısa bir üstünlük verecek gibi ama bence bu sefer g4'e üstün gelecek bir rakip göreceğiz :bilmem:
Kısa bir üstünlük de yeter şimdilik. Millet Oda'nın Luffy'yi sırf dayak yemesi için ayna dünyasına soktuğunu sanıyor. :ehe:

@Eustass Captain Kidd
Bende o iş rahat ol. :cool: Yener demiyorum ama güzel bir karşılık verecektir, buna emin olabilirsin.

Bende tokat manyağı yapar üstünde zıplar demedim. Lafım Crackerin G4 Luffy'i kesmesini, Katakuriden güçlü diye argüman olarak sunanlaraydı.
Şimdi onu ben bilemem benim anladığım fasulye benzetmesi ile aralarındaki fersah fersah güç farkı olduğundan bahsetmendi. Neyse problem değil. Öyle düşünmüyormuşsun nasılsa.

Luffy nin güçlenmesi için dramatik şeyler yaşaması gerekiyor. Bu yenilgi ona iyi gelecektir bundan emin olun. Pedronun ölümü artı bu yenilgi onun güçlenmesine sebep olacaktır.

E.oda wanoya boşuna okadar supernova koymadı yoksa nasıl kaidoyla başa çıkacaklardı.

Adam Luffy ile dalga geçiyor zaten gemiye yetişemeyeceğini biliyor o yüzden Luffye ne kadar güçsüz olduğunu gösteriyor.
Buda bizi şuraya çıkartıyor. "POWER UP"

Hocam bence de olması gereken bu ama okuyucunun bir kısmı yer her türlü.İnsanlar çok farklı düşünüyor.Beklentiler çok farklı...
Luffynin cracker ve dofta seviyesi belli olmuştu az çok ama forumun 3 te 1 Bm nin indirileceğini ,bunların büyük kısmı, luffy tarafından yapılacağını hatta bazıları katakuriyi sanjinin alacağını iddia ediyorlardı. Cidden şu manga tartışmalarını gördükçe insanlığa karşı saygım azaldı :D
3 5 gün önceki oylamada Zoronun kataya karşı 20 oy aldığınıda unutmayalım bu forumda.3 komutan dışındakilere 80 küsür oy çıkmıştı.Yani forumun 4te 1 i zoronun katayı alacağını iddia ediyor.
Forumun 4 te 3 ü luffynin katayı alacağını iddia ediyor .
İstatistikleri de verelim :D
Luffy nin Katakuriyi alacagını iddaa etmenin neyi yanlış, bu animenin ana karakteri katakuri değil Luffy. Luffy e güvenmeyenler demek ki onun yeni teknikleri olmayacagını düşünüyor. ha iddaa ediyoruz diye luffy dayak yemeyecek diye bir şey yok, belkide bir durum olup dovuş yarıda kesilecek luffy yediği zopayla kalacak.

Bazı insanlar saçmalıklara o kadar alışmış ki o saçmalıkları mantıklı sanıyor. Tuhaf ve bir o kadar insanca.

Luffy power up alacaka şunu bunu alacak bu nezamana kadar devam edecek ? Kaidoya karşı ne açacak G6 mı?

Her dövüşte power up alacaksa hiçbir dövüşün anlamı yok ozaman zaten yenecek.

BM inmeyeceğini bildiğimize göre birdaha karşılaşacaklar o yüzden luffy nin kaybetmesi kadar doğal birşey yok. Ha bana göre dövüş yarıda biter katakuri bizimkini salar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Sorun Katakuri'nin inip inmemesinde değil. Aynı arkta birbirine yakın güçte iki adamı alması. Hem de doğru düzgün dinlenmemiş, güç toplamamış vs. Şimdi Blueno-Lucci, Mr. 3-Crocodile gibi örnekler verilecek. Lucci, Blueno'nun 5 katı güçteydi yaklaşık olarak. Crocodile ise Mr 3'e tek atar.

Bölüm güzel, ama Koca Ana'nın takibi, Sanji'nin pasta yapması falan hiç beğenmedim bu olay örgüsünü mangaka güzel oturtmadı bence bu olayı, hala sinmedi içime.
Ciddi ciddi Luffy'nin bu bölüm Katakuri'yi alacağına inananlar, Bleach değil One Piece okuduklarını anlamışlardır herhalde, hatta hiç dinlenmeden şu anki haliyle bu dövüşü katiyen alamaz. Hatta daha da ileri gidersek, Cracker dövüşünden yapılan çıkarımla Luffy bütün enerjisi ile saldırdığında bile Katakuri'yi alması zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık