Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık lütfen Luffy'nin dövüşlerine kimse karışmasın :D
Ya dayak yesin ya dövsün ama teke tek olsun :D
Luffy'nin G4 için yeterli enerjisi yok gibi gördük. Umarım vardır ama gözüken o. Yani G4 açsa bile uzun soluklu olmaz. BM sebebiyle uzun tutamadıysa yada-bilerek çıktıysa- belki vardır enerjisi. Ancak o uçuşla çok kısa sürede varırlar muhtemelen vardıktan sonra da Brulle vasıtasıyla Sanji pudding olaya dahil olur gibi gözüküyor. Gönlüm 1v1 olsun adam akıllı izleyelim Luffy Kata'yı yasin istiyor ama olmaz sanırım.

Bence kısa sürecek. Daha doğru düzgün dinlenmedi.
Kısa sürmez derken o kadar kısa süre de Luffy yenemez demek istedim. Ya paket olur ya da Sanji Pudding müdahale eder.

Geçen @Eustass Captain Kidd'le yazışırken bu olayın saçma olduğunu yazmıştım. Şimdi adam bırak g4 açmayı Katakuri gibi bir adamı karşısına alıp dövüşecek. İşe bak hele işe :fool::fool:
Daha dün yazdım okuyan olmuştur belki.Luffy zaten tek yumruk atıp gidecekti öyle de oldu.Kong gun vurdu g4 modunu kapadı ve plana göre hareket etmeye devam etti.Yani öldü bitti enerjisi kalmadı gibi bir durum en başından beri yoktu.

Olacağı söyliyim. Dövüş başlar, mangaka iki tarafı da ezdirmek istemez. Özellikle Luffy'ye artistik 2-3 hareket yaptırır. Sonra Katakuri sazı ele alıp Luffy'nin ağzını burnunu yamultur. Luffy zor duruma düşmüşken bir de bakmışsın ki Sanji ve Puding gelmiiiiiiiiiş :p Aman da amannn. Ne güzel hikaye :)

Daha dün yazdım okuyan olmuştur belki.Luffy zaten tek yumruk atıp gidecekti öyle de oldu.Kong gun vurdu g4 modunu kapadı ve plana göre hareket etmeye devam etti.Yani öldü bitti enerjisi kalmadı gibi bir durum en başından beri yoktu.
Hani Luffy'nin bitik halini bilmiyoruz yaa.. Yersen :)

Buarada dün konuşulan şeylerden biri de Linlin'in Luffy'nin gücünü çektiği yönünde idi. Bu da ihtimal dahilinde olabilir. Ama sonuç olarak Luffy iyi durumdaydı yani.

Luffy'nin G4 için yeterli enerjisi yok gibi gördük. Umarım vardır ama gözüken o. Yani G4 açsa bile uzun soluklu olmaz. BM sebebiyle uzun tutamadıysa yada-bilerek çıktıysa- belki vardır enerjisi. Ancak o uçuşla çok kısa sürede varırlar muhtemelen vardıktan sonra da Brulle vasıtasıyla Sanji pudding olaya dahil olur gibi gözüküyor. Gönlüm 1v1 olsun adam akıllı izleyelim Luffy Kata'yı yasin istiyor ama olmaz sanırım.

Kısa sürmez derken o kadar kısa süre de Luffy yenemez demek istedim. Ya paket olur ya da Sanji Pudding müdahale eder.
Oda'dan umudumu kestim vsler hakkında :(

Öte yandan bu Mom'ın tayfayı bir Shanks'ın bir Wb'nin tayfa ile kıyaslayamıyorum. Basitce ifade etmek gerekirse şuanki Luffy bu hareketleri Marco veya Benn Bechman(yada kim 1.yse) ona yapabilir miydi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık