Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok gaza gelmeyin derim. Adım gibi eminim bu vs sonlanmaz. Sanji ortasında pastayi yapıp gelir. Fuji vs Luffy yede benzeyebilir.

Teoriciler iş başına.
Kapagi gördüğümden beri nekonun kedilerinden yola çıkarak bir seyler aklıma gelmişti. Bari buraya da yazayım. Zaten nekonun kedilerinde de zorlama vardı, benimki sırıtmaz. :D

Kapaktaki 5 kedinin tayfanın Wano'da veya Kaido savaşında rastlayacagi 5 supernova olduğunu düşünüyorum. Law'i dahil etmiyorum. O niye yok derseniz de Law'i dahil edip Killer'i, kaptan olmadığı için safdışı bırakıyorum. Diğer 4u sabit: Kidd, X-drake, Hawkins, Apoo.

En sağdaki, ölüm sembolü Brook'un üstünde olduğundan ve Brook, Luffy'nin MF'da Ace öldüğündeki yüz ifadesine sahip olduğundan (Ace'in ölümünu ima eden kapaktan esinlenildi.) olecek bir supernovayi simgeliyor. Belki de kendini feda edecek...:( Olüm oranlari hesap meraklısı Hawkins de cikabilir.

Zoro'nun karpuz cekirdeklerine maruz kalani , Kaido tayfasına girmiş supernovalardan biri. Ya X-drake ya Apoo. Hawkins öleceğini anlayınca, o da dahil olmuş olabilir. Oyle ki bu supernova en azından ilk basta, gostermelik de olsa Zoro'yla veya tayfayla mücadele icine girecek...

Luffy ile serinleyen kedi icin iki secenegim var. Ya tayfaya katılacak bir supernova, ki bu konuda X-drake cok konusuluyor. Ya da Luffy ile daha önce beraber savaşmış, ona saygi duyan, belki bu sefer can borcu da olacak, onla omuz omuza savasacak Kidd.

Diger ikisi Allah ne verdiyse, seç begen al.

Son düzenleme:
Katakuri fiziksel guc acisindan bir Cracker degil diyelim. Ne olacak? Adamin logia savunmasi ve asmis bir KH'si var. Cracker ona vurabilir mi ki ya da vurup zarar verse bile yenebilir mi ki? Dovuslerin sonucunu sadece kaba kuvvet belirlemiyor. Meyvesi ile kan getirdigini de unutmayin. Daha mizrak tarzi bir seyi vardi. Luffy en fazla tas catlasin 15 dk dovusebilmeli gordugumuz kadariyla. Enerjisi yetmez.

Spoilere yazmıştımda burayada yazayım bari
Şahsen Luffynin Yonko 2. adamlarının seviyesine geldiğini düşünmeye başladım Katakuri ile bir çizildiği için
Zaten gelmese şüphe ederdim açıkçası
Şu sıra Yonkoya gider Luffyden gider ama Katakuriyi yener şahsen zorlansada yener
Doflamingodaki gibi bir zorlanma durumu olur

İşte beklenen bölüm budur, şu bölümü neredeyse hepimiz mükemmele yakın bulduk, peki bu bölümün mükemmel olmasının sebepleri nedir? çok da fazla bir şey değil, sadece biraz ciddiyet, 4 haftadır yılışık yılışık hareketler, bayık bayık diyaloglar derken üstüne bi de asrın klişesi olan coup de burst ile arc sonlanacakken oda bey küfür yememek için mangayı biraz normal çizeyim demiş sadece. Luffy de telsizleri kapatıp operasyona gitti, bu konuda da pek beklentiye girmeyin derim, bu arc ne dersek daha kötüsünü çizmeyi başardı oda. Öyle bi hale getirebilir ki coup de burst ile kaçmalarını mumla arayabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık