Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy vs katakuri olacak. Luffy baya zorlanacak bana kalsa tek başına alamayacak gibi ney yapacak gidip katakuriyi yiyecek hali yok ya. Sanji, luffy yi gemide görmeyince onu geride bırakmayacaktır. Zaten gemi şu an sanjinin oraya gidiyordur. Buda kendimi avutma şeklim :oleyo2:

Bu arada cover da sanji ve zoro kavga ediyor ve sanji arada bir kedi tutuyor yani kavgalarını bir mink ayırabilir hadi hayırlısı.

Gelecek bölüm 17 saat 45 dakika sonra diye başlayıp kan revan icindeki Luffy ve Katakuriyi gösterip Sanjiye geçerse şaşırmam. Kup dö börst muhabbeti için çok kötü diyecektim lakin Rogerın yüzü suyu hürmetine iyiye bastım. :)

Gelecek bölüm 17 saat 45 dakika sonra diye başlayıp kan revan icindeki Luffy ve Katakuriyi gösterip Sanjiye geçerse şaşırmam. Kup dö börst muhabbeti için çok kötü diyecektim lakin Rogerın yüzü suyu hürmetine iyiye bastım. :)
Bari çok iyi deseydin :artiz:

Luffy'nin Kata gibi geleceği gören birinin o derece etkisiz bırakmasına ne diyorsun ? Birincisi Luffy'nin hamlesini gördü de kaçacak kadar hızı yok muydu ? ikincisi o duruma düştükten sonra elinden gelenleri yapmasına rağmen kurtulamayacağını gördü de durdu mu ?

Kata = Jelibon olmuş :gamyon:

Bari çok iyi deseydin :artiz:

Luffy'nin Kata gibi geleceği gören birinin o derece etkisiz bırakmasına ne diyorsun ? Birincisi Luffy'nin hamlesini gördü de kaçacak kadar hızı yok muydu ? ikincisi o duruma düştükten sonra elinden gelenleri yapmasına rağmen kurtulamayacağını gördü de durdu mu ?

Kata = Jelibon olmuş :gamyon:
Kata da dövüşmek istiyordur. Bm nin yanında kimse dövüşemez o yüzden farklı bir mekan lazım ben kata olsam bende ayna dünyasında dövüşmek isterdim.

Şunu görünce anladım neden ısrarla sadece iyi dediğini
Reiper: One Piece'in, Toriko'dan sonraki en iyi manga olduğunu kabul edecek, bir daha One Piece'i eleştirmeyecek, parantez içine "Luffy Korsan Kral olacak kişidir" yazacak, 1 ay boyunca Alpamis'in seçtiği bir avatarı kullanacak, Toriko'yu yerin dibine sokan uzun bir inceleme konusu açacak, 2 ay boyunca her One Piece bölümünü bölüm yorumlarında övecek, her bölümde "Çok İyi"ye oy verecek ve Toriko'yu ezenlere destek olacak.
Zaten uzun süre beğenmek zorunda kalacağım bari erken başlamayayım diyorsun değil mi : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık