Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şeye takıldım, Mom'ın bu kalibrede adamı olduğunu bilmiyordum diye Jinbei övüldü. Şimdi Mom adamları hiç öyle durmuyor, onlar mı güçsüz, Jinbei mi güçlü yoksa bizimkiler mi çok ezik? Kafam karıştı.

Hiç sevmem omurgasızı ama bu Jinbei ne seviyede?

Ben şeye takıldım, Mom'ın bu kalibrede adamı olduğunu bilmiyordum diye Jinbei övüldü. Şimdi Mom adamları hiç öyle durmuyor, onlar mı güçsüz, Jinbei mi güçlü yoksa bizimkiler mi çok ezik? Kafam karıştı.

Aile dışı olarak bahsediliyor herhalde.Bende ilk başta senin gibi düşünmüştüm de vaziyet ortada.

Pedro kekonun teki.

Sanji çoğu kez savaş dönerken arka plânda başka bir işi halleden karakter olmuştur, epey örneği var.

Bana göre monster trio bozulmaz ve seri sonuna kadar da devam eder ama Sanji hiçbir zaman Luffy ya da Zoro misali eceline susamış köpek gibi atlamadı rakibinin üstüne.

Ayrıca Jinbei için tahminim karadayken Ace ile eşit seviyede. Denizdeyse elbetteki balık adam olmasından ötürü gücü katlanıyor ve "kesinlikle amiral değil" ama amirale yakın bir seviyeye yükseliyordur.

Ayrıca ne BM'nin adamları güçsüz, ne de bizimkiler ezik. E. Oda, Luffy'nin eğer kazanma şansı varsa her zaman dövüştürür, eğer yoksa kaçmasını sağlar.

Luffy tıpış tıpış Smoker'dan kaçtı ama Grand Line'a girdikten sonra Crocodile ile dövüştürdü E. Oda. Çünkü Luffy'nin kazanabilmesi için bir yol vardı; "su". Enel'e karşı dövüştürdü çünkü anti olma mevzusu vardı ama Kizaru ortaya çıkınca tayfa kaçmak zorundaydı.

Burada da benzer bir durum seziyorum; şuan Luffy BM ile kapışabilecek seviyede değil. Bu yüzden de bütün plân kaçmak üzerine kurulu.

Jinbei seviyesi Sanji <= Jinbei <= Luffy.
Zaten odulunden de anlasiliyor.
Ahim sahim bir karakter degil. Normalin ustu ama top-class degil.

Sanji Pero'yu yener. Bu adam o kadar eğitim yaptı kama postuna büründü. Zoroya komutan aldırtan arkadaşlar bir zahmet 5.adamıda Sanji alsın olmaz mı? Tamam Oda gömüyor elemanı kavgadan çok yeşil elma izliyoruz farkındayım ama bu adamda tayfanın en güçlü üç adamından biri.
Sadece canavar üçlüden biri olduğu için güç bindirmesi yapmak değil Ters yeteneğin ne kadar önemli bir durum olduğunu ortaya koymak adına Sanji Pero'yu alır diyorum.
Ne yapmışım.:artiz: Sanji taş çatlasa 400 civarı olur Pedro'dan çok güçlü değil yani.Perospero'yu yenmesi mümkün değil önce Vergo'yu yeneceği kesinleşsin bu adamın.:good:
1- 350-400m ödüllü biri 700'lük birini yenemez mi ?

2- Luffy vs. Enel örneğine ne diyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık