Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece canavar üçlüden biri olduğu için güç bindirmesi yapmak değil Ters yeteneğin ne kadar önemli bir durum olduğunu ortaya koymak adına Sanji Pero'yu alır diyorum.

1- 350-400m ödüllü biri 700'lük birini yenemez mi ?

2- Luffy vs. Enel örneğine ne diyorsun ?
Alamaz.2 katı ödül farkı var.

Bölümü okumadın mı Perospero ne diyor ben 700 milyonum sen kimsin diyor ki Pedro 400 kıt kanaat ediyor.Mangaka bu lafları boşa ettirmiyor arada uçurum var çünkü.Hal böyleyken Pedro yürek yemiş gibi saldırıyor ve ayaklar altına alınıyor.Yenemeyeceğini kendi de anlıyor senin gibi alırım ben bunu düşüncesi yok ve gidip bombalardan medet umuyor.Ayak altına alınacak kadar güç farkı olduğu için.

Luffy Enel olayının tamamen lastiğin yalıtım sağlaması ve mangaka senaryosu olduğunu biliyor olmalısın.Luffy başka meyveyle o sıralarda Enel'i yenmeyi hayal bile edemezdi.Başka meyvesi olsa torpilli senaryo yazmaz bu arc olduğu gibi kaçırtırdı mangaka.Bak saldırıyı geçtim savunma anlamında mahvolurdu Luffy.Çünkü haki de yok kaç bin volt yıldırıma kendini nasıl koruyacak Zoro'nun hali ortadaydı.

Bu lafları şunun için ettirmiş de olabilir.Pedro tam sınırda.Ödüller 400 sonrası daha zor artıyor.Pero ona rağmen 700 ödül yapmış.Pedro'nun bunu başaracak gücü olmadığı ortada.

Şu ödül konusuna bu kadar takılmamanızı öneririm.

Şöyle düşünmek lazım, kümen Platin de olsa, arada sırada feedlersin :D

Alamaz.2 katı ödül farkı var.

Bölümü okumadın mı Perospero ne diyor ben 700 milyonum sen kimsin diyor ki Pedro 400 kıt kanaat ediyor.Mangaka bu lafları boşa ettirmiyor arada uçurum var çünkü.Hal böyleyken Pedro yürek yemiş gibi saldırıyor ve ayaklar altına alınıyor.Yenemeyeceğini kendi de anlıyor senin gibi alırım ben bunu düşüncesi yok ve gidip bombalardan medet umuyor.Ayak altına alınacak kadar güç farkı olduğu için.

Luffy Enel olayının tamamen lastiğin yalıtım sağlaması ve mangaka senaryosu olduğunu biliyor olmalısın.Luffy başka meyveyle o sıralarda Enel'i yenmeyi hayal bile edemezdi.Başka meyvesi olsa torpilli senaryo yazmaz bu arc olduğu gibi kaçırtırdı mangaka.Bak saldırıyı geçtim savunma anlamında mahvolurdu Luffy.Çünkü haki de yok kaç bin volt yıldırıma kendini nasıl koruyacak Zoro'nun hali ortadaydı.

Bu lafları şunun için ettirmiş de olabilir.Pedro tam sınırda.Ödüller 400 sonrası daha zor artıyor.Pero ona rağmen 700 ödül yapmış.Pedro'nun bunu başaracak gücü olmadığı ortada.
Luffy 100 milyon beli değerindeyken almadı mı Gecko Moria'yı? Moria, Luffy'den 3 kat fazla ödüle sahipti.

Luffy balıkadam adasına 400 milyon ödülle girdiğinde 860 milyonluk Cracker'i alacak gücü vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık