Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy su an tek basina alamadi o zaman bu cocuk dovustukce gucsuzlesiyor :artiz:
2 kişinin ödülünü topla 1 cracker yapmıyor zaten :)

Croco dan düşük değilmiydi alabasta da Luffy nin ödülü?

Neyse ödül olayı bir yerden sonra boş.

Big Mom oğlunun öldüğünü anlar mı patlama sonrası acaba ? krizi yüzünden umursamaz herhalde.
Nasıl olsa Perespero burada ölmese yalan söylediği için ölecekti :)

Koca arc = Katakuri.

Bu arcın tek kazancı Katakuri gibi bir karakter tanımamız. İkinci Sakazuki .

kartal8181

Ödülü olmayıp sağlam güce sahip olanlar var. Mesela jack, kaido nun filciği. Ödülü sadece gücünden gelmiyordu.
Öte yandan şunu da hatırlayalım shanks bir mektup göndermişti beyaz sakala. Oradaki 90milyonluk adamın durumunu hatırlayın. Onu iplemeyen çöp adamlar da dahil kimse ödüle bakmıyordu.
Ödüller arası vs atmak sağlıklı sonuç vermez.

Perospero ölsün meyvesini carrot alsın :D
Perospero ölsün meyvesini Nami alsın :D
Perospero ölsün meyvesini Big mom yesin, ölsün :D
Perospero ölsün meyvesi Pedroya geçsin hayatta kalsın :D

Alamaz.2 katı ödül farkı var.

Bölümü okumadın mı Perospero ne diyor ben 700 milyonum sen kimsin diyor ki Pedro 400 kıt kanaat ediyor.Mangaka bu lafları boşa ettirmiyor arada uçurum var çünkü.Hal böyleyken Pedro yürek yemiş gibi saldırıyor ve ayaklar altına alınıyor.Yenemeyeceğini kendi de anlıyor senin gibi alırım ben bunu düşüncesi yok ve gidip bombalardan medet umuyor.Ayak altına alınacak kadar güç farkı olduğu için.

Luffy Enel olayının tamamen lastiğin yalıtım sağlaması ve mangaka senaryosu olduğunu biliyor olmalısın.Luffy başka meyveyle o sıralarda Enel'i yenmeyi hayal bile edemezdi.Başka meyvesi olsa torpilli senaryo yazmaz bu arc olduğu gibi kaçırtırdı mangaka.Bak saldırıyı geçtim savunma anlamında mahvolurdu Luffy.Çünkü haki de yok kaç bin volt yıldırıma kendini nasıl koruyacak Zoro'nun hali ortadaydı.

Bu lafları şunun için ettirmiş de olabilir.Pedro tam sınırda.Ödüller 400 sonrası daha zor artıyor.Pero ona rağmen 700 ödül yapmış.Pedro'nun bunu başaracak gücü olmadığı ortada.
Hacım bu mantıkla gidersek Doflamingoda Crackeri yenemez. Bizim oğlanda 10 20 yıl sonra 30 40 yaşına gelince anca Yonkou indirir hale gelir. Ödülün güç ile alakası var ama aynı zamanda yok. Karakterden karaktere değişiyor çünkü.

Hacım bu mantıkla gidersek Doflamingoda Crackeri yenemez. Bizim oğlanda 10 20 yıl sonra 30 40 yaşına gelince anca Yonkou indirir hale gelir. Ödülün güç ile alakası var ama aynı zamanda yok. Karakterden karaktere değişiyor çünkü.
Ben de tam dolaylı yoldan dof'u küçümsüyorsun diyecektim :ehe:

Alamaz.2 katı ödül farkı var.

Bölümü okumadın mı Perospero ne diyor ben 700 milyonum sen kimsin diyor ki Pedro 400 kıt kanaat ediyor.Mangaka bu lafları boşa ettirmiyor arada uçurum var çünkü.Hal böyleyken Pedro yürek yemiş gibi saldırıyor ve ayaklar altına alınıyor.Yenemeyeceğini kendi de anlıyor senin gibi alırım ben bunu düşüncesi yok ve gidip bombalardan medet umuyor.Ayak altına alınacak kadar güç farkı olduğu için.

Luffy Enel olayının tamamen lastiğin yalıtım sağlaması ve mangaka senaryosu olduğunu biliyor olmalısın.Luffy başka meyveyle o sıralarda Enel'i yenmeyi hayal bile edemezdi.Başka meyvesi olsa torpilli senaryo yazmaz bu arc olduğu gibi kaçırtırdı mangaka.Bak saldırıyı geçtim savunma anlamında mahvolurdu Luffy.Çünkü haki de yok kaç bin volt yıldırıma kendini nasıl koruyacak Zoro'nun hali ortadaydı.

Bu lafları şunun için ettirmiş de olabilir.Pedro tam sınırda.Ödüller 400 sonrası daha zor artıyor.Pero ona rağmen 700 ödül yapmış.Pedro'nun bunu başaracak gücü olmadığı ortada.
Luffy 100m ödüldeyken yendiği Enel +500 ödüllü bir adamdı. Yani Luffy'nin en az 5 katı ödüle sahipti. Evet, senaryo yine devredeydi. Lakin ters yeteneğin de bu dövüşte payı vardı. Dikkat edersen Sanji'nin yeteneği de Pros'un meyvesini etkisiz kılacak. Zaten bu durum yüzünden Sanji alabilir diyorum. Normalde zaten herhangi birinin kendisinden iki kat fazla ödüle sahip birini yenmesi imkansıza yakın bir olay.

Burada Sanji ve Pedro'yu karşılaştırmak hata. Zira Pedro'nun ateşle ilgili bir yeteneği yok. Tabi ki ayaklar altına alınır.

Sanji>Pedro denkleminin üzerine ateş+dövüş kabiliyeti faktörünü göz önünde bulundurursak Sanji bu dövüşü kazanabilir. Meyve tabanlı bir adam meyvesini kullanmayınca ne olacak ? Içinden Garp gibi douriki mi fışkıracak ? :) Çok büyük bir güç kaybı yaşayacak haliyle. Sonuç olarak absürd bir durum yok ortada. Istisnai durumlar söz konusu çünkü.

katakuri gidin lufy hepinizi haşat edicek diyor... peresperoda buna dahil değil heralde :D ve katakuri'nin normal yumruğu ile lufy'nin kalkan aşan yumruğu eşit... pedronun olecegı zoo dan berı gozumuze sokuluo ama olmucek bence :D perosperoda olmez. bolum bence cok ıyıdı.

Katakurinin dövüş stili Luffy 'e benziyor.
Acaba bununda var mıdır Luffynin G4 'ü gibi farklı modu.

Katakuri 'nin meyve lastik gibi başta fos gelse de işlevsel olarak kullanıcı elinde müthiş olabilecek potansiyelde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık