Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kraix gercek dunyaya bakarak degil manganin icinde cizdigi sinirlara bakarak mantik disi diyorum. Sonucta okudugumuz manganin icindeki karakterlerin ozellikleri, gucleri, evrenin kurallari var. atiyorum balik insan olmamasina ragmen seytan meyvesi yemis birisi denize dusup nefes almaya devam etse buna da mantiksiz diyecektim ya da Chopper bir anda tamamen korkusuz birisine donusse.

@Densetsu no Samurai umarim dedigin gibi olur. Sanji fanlarini ve Sanji'yi sevenleri mutlu eder.

3 komutan rakibi değil, Perolin değil, bu mantıkla düşününce muhtemelen ödülleri Sanji'yi katlayacak olan Daifuku ve Oven de rakibi değil. Sanırım Sanji'yi tek attığı Bobbin'in seviyesinde görüyorsunuz. :ehe: Yonji'nin bile Daifuku ile çarpışma sahnesi var. Sanji hem hızlı bir karakter hem de ateş tipi saldırılar kullanıyor. Pero'nun övünerek yarattığı maiden wall bir red hawk'a pert oldu.

3 komutan rakibi değil, Perolin değil, bu mantıkla düşününce muhtemelen ödülleri Sanji'yi katlayacak olan Daifuku ve Oven de rakibi değil. Sanırım Sanji'yi tek attığı Bobbin'in seviyesinde görüyorsunuz. :ehe: Yonji'nin bile Daifuku ile çarpışma sahnesi var. Sanji hem hızlı bir karakter hem de ateş tipi saldırılar kullanıyor. Pero'nun övünerek yarattığı maiden wall bir red hawk'a pert oldu.
Katılıyorum o açıdan ödüllerin çok bir hükmü yok. Sanji gelir Perosperoyu yener ancak ödülü 700 değil 400 bile olmaz. Ödüle çok aldanmamak gerek.
Ancak muhtemelen BM'nin en güçlü 5 korsanından biri ve arc başından beri estiren Brook ve Chopper'i hiç zorlanmadan yenebilecek biri. (Gafil yakalanma durumu illaki vardır) Chopper +Brrok alır diyordum + Pedro bile alamazmış.

Sanji'nin Pedro'yu o kadar kolay alt edeğini mi düşünüyorsunuz gerçekten :/
Sanji en fazla Daifuku ve Oven'ı yener. Onlarda Beyazsakal korsanları üzerinden gidersek 5.komutanı kadar güçlü olmayan adamlar.

Sanji'nin Pedro'yu o kadar kolay alt edeğini mi düşünüyorsunuz gerçekten :/
Sanji en fazla Daifuku ve Oven'ı yener. Onlarda Beyazsakal korsanları üzerinden gidersek 5.komutanı kadar güçlü olmayan adamlar.
Kolayca alt edebileceğini söyleyen olmadı. Fakat Pero Sanji'nin rakibi bile olamayacağı kadar üst düzey biri değil.

Yok yok aşağılama olarak algılamadım zaten, ne marco ne de jinbe adına. Jİnbe artık tayfa üyesidir bence. Ha jinbe'nin önceki konumu için diyorsan bir şey diyemem.
Aynen Jinbe'nin savaş ve sonrasındaki konumu için dedim. Ben de şu an tayfa üyesi olduğunu kabul ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık