Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Logia denilebilir Katakuri için.

Açıkçası Marco'nun meyvesi kadar özel bir meyve bile diyebiliriz.

Luffy ikinci bir smoker vakası yaşıyor.

Muhtemelen Katakuri'yi yenebilmesi için yeni bir yöntem bulması gerekecek ve yöntem sayesinde de Luffy'nin bir adım daha ilerlemesini göreceğiz güç açısından.

Not: Luffy şu noktada hakisiz yumruk atmıyor. Kolu içine hapsolduktan sonra b. hakisi yok oluyor.
Hiç bilmiyorum nasıl bir durum kata'nın özellik ama Marco kadar özel diyebiliriz cidden böyle devam ederse...

Nerde ağzına vurmuş? Luffynin bir eli Katakurinin bir kolundan girmiş diger elini de Katakuri tutmus fırlatıyor en son başka sahne var mı belki ben kaçırmışım

Edit: Tamam şimdi bakınca gördüm, çizim tırt olunca fark edilmiyor en başta.
+
Ben daha Cracker ile dövüşünde söylemiştim zaten Kadio arc'ında sağ kolu teke tekte yenmesini beklediğimi. Bu sebeple de Wano'da Kaido'nun olmasını beklemiyorum. Zaten Kaido, sağda solda kendini öldürmek için dolaşıyor bile olabilir, bilinmez.
Wano'ya sağ kolunu gönderse arc boss'u olarak güzel olur. Luffy sağ kolu, Zoro da Shogun'u alır.
Luffy, başka tarafa bakarken yiyor o darbeyi. Güçsüzlüğünden değil cıvıklığından kaynaklı.
Hayır cıvıklıkla alakası yok, gayet dövüşe odaklı. Kolunun içinden geçip hapsolmasına şaşırma/endişe etme ifadesi var Luffy'de bir üst panelde, o anda da Katakuri vuruyor işte.

Usta Pedro ölür, ölmesi için bütün hazırlıklar tamamlandı, ölmemesi kaçışı iyice saçma yapar
Geçmişi gösterildi. Bu adamın alıp alabileceği en fazla geçmiş sahnesi bu kadardır.
Eski hesapları kapattı sayılır, Baron Tamago ile kapıştı, dövüş sona ermedi ama üstünlüğünü gösterdi. Brook'un yazıta ulaşmasına yardımcı oldu, bu bile direkt Koca Ana'dan intikam sayılır, geçen sefer bunu denerken arkadaşını ve yıllarını kaybetti.
Tüm Kek adasına gelirken Luffy'ler ile konuşması.
Ve en son Carrot ile konuşup, dileğini ona geçirmesi.
Pedro'ya elveda ve her ne kadar istemesem de Carrot'a hoşgeldin diyelim, tayfaya gelme ihtimali bayağı arttı çünkü.
Carrot da gelmesin ya az biraz guclu elemanlar gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık