Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy salak ama Kata'yi Logia saniyor su an yani her saldirisini haki ile yapar. Kokasiz vurmaya calistigi icin haki ile de olsa yeterli gelmiyor. Kata baska seviye zaten. Sag kol olmanin hakkini veriyor.

Luffy elini kolunu her tarafa fırlatmamayı öğrenmeli :/ Mihawk karşısında kolsuz kaldığını görmüştü şimdi niye göremiyor bu durumlara düşeceğini :(
Onun Mihawk'ın yeteneği olduğunu düşünüyorum. Aksi halde senin de dediğin gibi en azından bir örneğini daha görürdük şimdiye kadar.

Kafama takılan bu red hawk dan çıkan g2 kaynaklı buhar değil mi ? Hadi kanı yoğunlaştırıp daha da hızlandırıp vursun diyelim,ateş nereden çıkıyor ? Onu animatör uydurması sanmıştım da baya mangaka ateş çizmiş.Ne alaka yahu :bilmem:

Luffy'den su da aksın o zaman, zira çok sulu bir karakter.
Oda'ya söylüyorum. :oleyo:

Edit: Croco'yu öyle yenmiş.

Kafama takılan bu red hawk dan çıkan g2 kaynaklı buhar değil mi ? Hadi kanı yoğunlaştırıp daha da hızlandırıp vursun diyelim,ateş nereden çıkıyor ? Onu animatör uydurması sanmıştım da baya mangaka ateş çizmiş.Ne alaka yahu :bilmem:
Oda'ya Sanji'yi sormuşlar şöyle demiş;

Soru: Odacchi, tanıştığımıza memnun oldum!! Sonunda sana bir kart gönderebildim. Bu ciddi bir soru, o yüzden bana gerçek bir cevap ver. Sanji'nin Jabra'yı dövmek için kullandığı numara!! Eğer Jabra'ya o kadar sıcak geldiyse, Sanji'yi de yakması gerekmez mi?!! Sanji, "oy anam"* olmaz mıydı? Söyle bana!

Oda: Neler söylüyorsun sen... SEN ÖNCE AĞZINDAN ÇIKANI BİR KULAĞINA SOR BAKALIM?!!! SENİN AĞZINDAN ÇIKAN LAF ÖNCE BİR HAVADA Bİ DÖNSÜN, BEKLEMESİNİ YAPSIN SONRA KULAĞINDAN İNİŞ İZNİ İSTESİN!!!** O savaşta nereye bakıyordun sen?!! Onun BACAĞI ateşli miydi?!! Hayır, değildi!! SANJI'NIN KALBİ DAHA FAZLA ALEV ALEV YANIYORDU!!!

*=-oy anam=yeow-
**= Neden bahsediyorsun?! Gözlerin, göz çukurların kafanda/yerinde mı senin?!!

Oda'ya söylüyorum. :oleyo:

Edit: Croco'yu öyle yenmiş.

Oda'ya Sanji'yi sormuşlar şöyle demiş;

Soru: Odacchi, tanıştığımıza memnun oldum!! Sonunda sana bir kart gönderebildim. Bu ciddi bir soru, o yüzden bana gerçek bir cevap ver. Sanji'nin Jabra'yı dövmek için kullandığı numara!! Eğer Jabra'ya o kadar sıcak geldiyse, Sanji'yi de yakması gerekmez mi?!! Sanji, "oy anam"* olmaz mıydı? Söyle bana!

Oda: Neler söylüyorsun sen... SEN ÖNCE AĞZINDAN ÇIKANI BİR KULAĞINA SOR BAKALIM?!!! SENİN AĞZINDAN ÇIKAN LAF ÖNCE BİR HAVADA Bİ DÖNSÜN, BEKLEMESİNİ YAPSIN SONRA KULAĞINDAN İNİŞ İZNİ İSTESİN!!!** O savaşta nereye bakıyordun sen?!! Onun BACAĞI ateşli miydi?!! Hayır, değildi!! SANJI'NIN KALBİ DAHA FAZLA ALEV ALEV YANIYORDU!!!

*=-oy anam=yeow-
**= Neden bahsediyorsun?! Gözlerin, göz çukurların kafanda/yerinde mı senin?!!
Bir an Oda'nın İsmail abi gibi senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun pekiştiğini hiç görmedim ben diyeceğini sandım.

tıpkı bunun gibi olmalı, hızdan dolayı 4000dereceye kadar çıkabiliyormuş, ha Luffy okadar hızlımı vuruyor bilemem ama ateş hızdan kaynaklı çıkıyor.,

Senin sorun Sanji için olabilir, o nereden çıkartıyor olduğu yerden ateşi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık