Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfasından kendi dışında kimse kalmamış olabilir. O mesafede kendisi için sorun teşkil etmeyebilir ancak şöyle bir dipnot düşeyim. Adada BM'ye ihanet etme niyetinde olan ve bizim keşişe yardım etme ihtimali olan dediğin gibi Bege vardı. (Tedavi konusunda Poun'un bile yardımı dokunabilir) Hatırlarsan Bege'nin tayfasının üstüne tanımlayamadığımız bir cisim konmuştu. Sanırım demek istediğimi anladın : ))

BM değil ölmek kendinden bile geçse Pedro -öldü ise eğer- aldığı ömrü kendisine geri gelecektir. Ruh tek bölünmez diye düşünüyoruz. Ancak BM'nin meyve gücü ruh üzerine ve aldığı yaşamları ruh parçaları ile alıyor muhtemelen. Aldığı bu küçük parçalarda bizim bildiğimiz manada ruh şuur vermeye yetiyor diğer canlılara. Bu da eğer BM kendin geçerse bayılırsa Pedro'nun ondan alınan ömrün Brook'un ruhunun kendisine gelmesi gibi geleceğini düşünüyorum. Tabi cesedi parçalanmıştır ama bu anime sonuçta sargılı halde kalan ömrüyle geri döner diye düşünüyorum. Bana One Piece çerçevesinde mantıksız gelmiyor en azından.

Mon D'or farklı bir yerde gibi geldi bana. DM ile görüşüyordu sanki Perospero ile durumu algılaması bile zor muhtemelen. Tabi ben yanlış yorumlamış olabilirim bölüm İngilizce olunca resimleri bile zor algılıyorum : ))
Gökyüzü adasında adamları vardı o yüzden diyorum. Sadece kendisini görsek neyse.
Bege Luffy ile anlaşma yaparak Big Moma ihanet etti. Yani bugünü bekliyormuş adam. Bu zamanı bekleyen adam ilk başlarda dikkat çekmek için öyle bir riske girmez diye düşünüyorum. Birde Begeden çok şey bekliyoruz o yüzden hep farklı şeyler görmek istiyorum ben :D

Değil mi? Aldığı ruhlar cansız şeyleri konuşturabiliyor hareket ettirebiliyor düşünme kabiliyeti verebiliyorsa o ruhların sahibine ruhlar geri döndüğünde aynı etkiyi yaratması lazım. Belkide bu şekilde tekrar görebiliriz Pedroyu...

Bende hızlı hızlı geçtim sayfaları. Kendimce beklentiye giriyorum bakma sen bana :D

Bence şöyle düşünüyorsunuz, Yonkoular > Amiraller > Luffy > diğer insanlar.

Ben de diyorum ki Luffy daha süpernovalar arasındaki en güçlü kişi olup olmadığı bile belli değil.

Eğer bizim tayfanın daha katetmesi gereken çok yol olduğunu ve karşımızdaki güçsüz gördüklerinizin dahi uzun yıllardır Yeni Dünya'da hayatta kalmayı başarmış korsanlar vs olduğunu unutmazsanız, serideki mantığı daha iyi kavrayabilirsiniz.
Farkında mısın sırada kaido var ?

Gökyüzü adasında adamları vardı o yüzden diyorum. Sadece kendisini görsek neyse.
Bege Luffy ile anlaşma yaparak Big Moma ihanet etti. Yani bugünü bekliyormuş adam. Bu zamanı bekleyen adam ilk başlarda dikkat çekmek için öyle bir riske girmez diye düşünüyorum. Birde Begeden çok şey bekliyoruz o yüzden hep farklı şeyler görmek istiyorum ben :D

Değil mi? Aldığı ruhlar cansız şeyleri konuşturabiliyor hareket ettirebiliyor düşünme kabiliyeti verebiliyorsa o ruhların sahibine ruhlar geri döndüğünde aynı etkiyi yaratması lazım. Belkide bu şekilde tekrar görebiliriz Pedroyu...

Bende hızlı hızlı geçtim sayfaları. Kendimce beklentiye giriyorum bakma sen bana :D
Evet haklısın yanında gelenler düşmüştür diye düşündüm de şimdi baktım gökyüzünde onun gibi elleri ayakları sargılı olanlar var

Oda böyle tasarlamış dediğin yer için mi açiklama yaptım diyorsun? BMnin 4. Adamı WB ve Dragonun 2. Adamından daha yüksek ödüle sahip ve bu iki adama rakip bile olamayacak güçte birisi. Mantık göremedim ben. :(
Ödüllerde nasıl bir mantık arıyorsun BM nin adası var dragon kaçarak saklanıyor en büyük farkı bu bence ve sende biliyorsun ki ödüller bir çok farklı nedenlere göre belirleniyor bence + nedenlerde adamına göre artış sağlıyor.

-Dressora'da geçmiş miydi hatırlamıyorum ama Sai'nin eski nişanlısı başka bir ülkeden klandan vs. elbisesindeki çiçek deseni arkasındaki adamda da var.

-Gemi patlamanın etkisi ile şekerden kurtuldu Chopper neden dönüşüm denemedi acaba dedim. Denemiş başaramamış.

-Bir an için BM'ye acıma gafletinde bulundum. Demek pastam burada diyor.

-Kata'nın bir kolunda logia bir kolunda paramecia : ))

-Editör notu gelecek için GİDEN bir can..

Kralsın Pedro. Git ancak geri gel.

Oda'nin elestirdigim yonlerinden biri oldurmemesi degil olmesi gereken durumlarda oldurmemesi. Pedro su an patlamada eger birisi ayna falan kullanmadiysa olmeli. Gedatsu o kadar yukseklikten dustu olmedi. Enel'in yildirimina maruz kalan ihtiyar olmedi. Whole Cake'e eksik ekiple geldiler burada bir kisi falan gitseydi tayfadan guzel olurdu o ayri. Nasil olsa olmeyecek mantigiyla okumak bazi durumlarda heyecani azaltiyor. Yine de belli bir mantiga oturtursa sikinti yok.
Not: Pedro olsun lutfen sikildim olecegim olecegim geyiginden.

Şu durumda denk çizseydi seriyi bırakırdım. (Yersen.)
İlk seferde nasıl okuduysam artık. Yumruk çarpıştırmaları, Carrot'un sözleri beni endişelendirdiydi. Luffy şu an sağ kol ile denk olmasın. Zaten denk olması demek yenmesi demek. Sonuçta ana karakter kendisi. Rob Lucci'de olduğu gibi son bir kararlılık, gaz, irade vs ile yener denk bir dövüşte illa. Kaido arcına kalsın teke tek sağ kol yenmesi. Orda yardıma gelen Marco'yu da aşmış olur böylece. Marco da gücüne saygı duyup Jinbe gibi yancı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık