Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşlenişi ve akışı, diyalogları, çizimleri, sahneleri güzel, ama hoşlanmadığım bir senaryo üzerinden ilerlediği için beğenemiyorum.
Pasta yapılana kadar nasıl idare edecekler Linlin'i acaba. Pastayı yedikten sonra bizimkileri affedip gönderecek mi. :/

En azından Sanji'nin monoton çemberi kırıldı da bir kadın karakter ona ilgi gösterdi. Bu ilginç olabilir biraz ileride.
Kapaklar da merak uyandırıyor. Sırf durum bilgisi mi aktarıyor yoksa hepsi bir yerde bağlanıp bir şey mi yapacak merak içindeyim.

Ruh Kralı Kralı bizim gemimiz inin oradan dediğinde Katakuri ne gemisi ben hiç gemi görmüyorum deyip Sunny gövdesinden neden iki ye ayirmadigini anlamıyorum adamların tek kaçışı gemi ışte ya yok başka birsey hiç etsene gemiyi arkadaş
Şimdi bir düşmanın var. Nereye gideceklerini biliyorsun. O mekanı yıkıp mı gelmelerini beklersin yoksa oraya geldikten sonra mı basarsım adamları :D Eğer Luffyler gemi olmadığını görürse ne yapar sence? Bence ağacın birini Pedro kılıcıyla keser, üzerine binerler ve daha önce İmpel Down'dan kaçtıkları gibi Jinbei bu tahtaya binenleri suda sürükler... Bu gemi bir yem, fakat aynı zamanda iki ucu keskin bir bıçak gibi karşıdakine zarar vereyim derken yanlış bi harekette kendine de zarar verebilirsin ve balık kaçar.

Şimdi bir düşmanın var. Nereye gideceklerini biliyorsun. O mekanı yıkıp mı gelmelerini beklersin yoksa oraya geldikten sonra mı basarsım adamları :D Eğer Luffyler gemi olmadığını görürse ne yapar sence? Bence ağacın birini Pedro kılıcıyla keser, üzerine binerler ve daha önce İmpel Down'dan kaçtıkları gibi Jinbei bu tahtaya binenleri suda sürükler... Bu gemi bir yem, fakat aynı zamanda iki ucu keskin bir bıçak gibi karşıdakine zarar vereyim derken yanlış bi harekette kendine de zarar verebilirsin ve balık kaçar.
Gemide beklersin ama kazan dairesine zarar verirsin hareket edemesin, her ihtimali düşünmek lazım. Ben olsam tam geldiklerinde gemiyi yakardım. O halde onları izlemek keyif verir.

Gemide beklersin ama kazan dairesine zarar verirsin hareket edemesin, her ihtimali düşünmek lazım. Ben olsam tam geldiklerinde gemiyi yakardım. O halde onları izlemek keyif verir.
Bu kendine güvenini gösteriyor Katakullinin ve BM korsanlarının. Katakuri hele tam bir narsist, belki k.hakisi yüzündendir. Her işi kendi halletmeye çalışıyor, Mama'dan kaçabileceklerini bile düşünüyor ki orda bekliyor. Ben burdayım başka önlem almaya gerek yok havasında gemiye zarar vermeme tutumuyla. Gerçi görevlendirdiği diğer adamlar yine geniş bir alanda set kuruyor ama yine de kendine güveni çok yüksek kekonun.

Sanji eskiden adam filan döverken böyle bakışlar atardı, ya da başka karakterler aynısını yapardı. Sanji pasta yapan adam olarak bu bakışı atıyor.

Güzel bakış orası ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık