Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç tatmin edici bir cevap değil, Ana zaten şu an Luffy'nin ensesinde bu biliniyor, hatta yenildikleri düşünülüyor, Ana gemiye gelse Brook ile Chopper'a vursa yarısı boşa gidecek. Bir kez daha söyleyelim yenildikleri düşünülüyor, bu ne demek, Linlin Hasır Şapkaları yakaladı demek. Senin argüman direkt çöküyor zaten, Linlin yakaladıktan sonra zaten öğrenir pastanın onlarda olmadığını, hadi bunu pas geçelim. Katakuriyi ve Perosperonun ikisinin de meyvesi kişileri olduğu yere yapıştırmaya muktedir, birinden Vinsmokelar kaçamadı, birinden geleceğin korsanlar kralı. Bu adamlar izlemeyip o tutsa yeter zaten ben öldür demiyorum ki. Ana gelince ayna dünyasına gene kaçarsınız, pasta yapılana kadar orada kalırsınız ne var yani.

Aslında kafada oluşan sorunun kaynağı Oda'nın aksiyon çizimlerinde yetersiz olması ya da üstüne fazla düşünmemesi.

Aslında ormanlık bir arazide bir yonkou tarafından kovalanmak kısmı, düşündüğünüz zaman son derece heyecanlı ve gerilimli bir şey.

Ama E. Oda bunu yazar/çizerken heyecan ve gerilimi arttırmak yerine, olur olmadık mizahi durumlar kullanınca, mantığımıza hemen uymayan şeyler ortaya çıkıyor ve tadı bozuyor.

Hiç tatmin edici bir cevap değil, Ana zaten şu an Luffy'nin ensesinde bu biliniyor, hatta yenildikleri düşünülüyor, Ana gemiye gelse Brook ile Chopper'a vursa yarısı boşa gidecek. Bir kez daha söyleyelim yenildikleri düşünülüyor, bu ne demek, Linlin Hasır Şapkaları yakaladı demek. Senin argüman direkt çöküyor zaten, Linlin yakaladıktan sonra zaten öğrenir pastanın onlarda olmadığını, hadi bunu pas geçelim. Katakuriyi ve Perosperonun ikisinin de meyvesi kişileri olduğu yere yapıştırmaya muktedir, birinden Vinsmokelar kaçamadı, birinden geleceğin korsanlar kralı. Bu adamlar izlemeyip o tutsa yeter zaten ben öldür demiyorum ki. Ana gelince ayna dünyasına gene kaçarsınız, pasta yapılana kadar orada kalırsınız ne var yani.
Birincisi, Perospero öldüklerini varsayıyor yani Katakuri'nin böyle bir düşüncesi yok. Bu durumda çökmediğine göre devam etmeme gerek var mı? Adam zaten Koca Ana'dan kaçma ihtimallerine karşı orada duruyor yani.

Geleceğin Korsanlar Kralı dediğin o sırada yakalanmışken dahi Koca Ana'ya resim gösterme derdindeydi, yani buradan bir argüman çıkarmak pek sağlıklı değil.

Son olarak da Brulee'nin meyvesinin mutlak surette bir başka boyutta kalmaya yetip yetmeyeceğini de bilemiyoruz.

Ruh Kralı Kralı bizim gemimiz inin oradan dediğinde Katakuri ne gemisi ben hiç gemi görmüyorum deyip Sunny gövdesinden neden iki ye ayirmadigini anlamıyorum adamların tek kaçışı gemi ışte ya yok başka birsey hiç etsene gemiyi arkadaş

Ruh Kralı Kralı bizim gemimiz inin oradan dediğinde Katakuri ne gemisi ben hiç gemi görmüyorum deyip Sunny gövdesinden neden iki ye ayirmadigini anlamıyorum adamların tek kaçışı gemi ışte ya yok başka birsey hiç etsene gemiyi arkadaş

Gemiyi neden yok etsin. Luffy'leri yakalasalar beleş gemi mis gibi.

Birincisi, Perospero öldüklerini varsayıyor yani Katakuri'nin böyle bir düşüncesi yok. Bu durumda çökmediğine göre devam etmeme gerek var mı? Adam zaten Koca Ana'dan kaçma ihtimallerine karşı orada duruyor yani.

Geleceğin Korsanlar Kralı dediğin o sırada yakalanmışken dahi Koca Ana'ya resim gösterme derdindeydi, yani buradan bir argüman çıkarmak pek sağlıklı değil.

Son olarak da Brulee'nin meyvesinin mutlak surette bir başka boyutta kalmaya yetip yetmeyeceğini de bilemiyoruz.
Geleceğin Korsanlar Kralından kastım en güçlü süpernova ve potansiyeli büyük biri Katakurinin mochisinden kaçamıyor demekti, sen sadece o lafı alıp geri kalanına cevap vermedin. İzleyene kadar Brook ile Chopper'ı neden yerinde tutmuyorlar, iki türlü de yaptıkları iş beklemek olmayacak mı? Bunun yerine kendi adamlarını dövmesine izin veriyorlar, Luffy ile ilgili bir plan da ortada gözükmüyor.

Brulee'nin meyvesi istediğin herhangi ayna olan bir mekana geçmeni sağlıyor bu kesin zaten, sınırını bilmiyoruz ama Koca Ana yanlarına gelirse kolaylıkla kaçabileceklerini biliyoruz. O boyutta kalmak olmasın da başka bir mekana hızlı geçebilmek olsun, gene büyük avantaj. Hem söylediğin gibi bir şey olsa Hasır Şapkaları zapt edip ayna ile başka yerlere kaçırarak Anayı oyalama diye bir mantık ortaya çıkar ki, oturup kendi adamlarını dövülmesini izlemekten daha mantıklıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık